Edycja Kolekcjonerska Wiedźmin 3

+
Status
Not open for further replies.
Edycja Kolekcjonerska Wiedźmin 3

Witajcie, jak sami wiecie, wiedźmin sprzedaje się, jak ciepłe bułeczki, zarówno, jako sama gra, ale edycja też poszła, gdy wziąłem pieniądze i cieszyłem się, że kupię ją, zamurowało mnie. Nigdzie nie było. Aktualnie edycja na allegro chodzi po 500zł w wzwyż, jak myślicie, CDRP wydałoby kolejną porcję edycji kolekcjonerskiej, tak jak Bethesda chce zrobić z Falloutem 4? Szkoda mi jednak kupować otwartej edycji za 500zł i dawać ludziom za darmo pieniądze, a na pewno nie jedna osoba kupiłaby taki pakiecik.
 
Witajcie, jak sami wiecie, wiedźmin sprzedaje się, jak ciepłe bułeczki, zarówno, jako sama gra, ale edycja też poszła, gdy wziąłem pieniądze i cieszyłem się, że kupię ją, zamurowało mnie. Nigdzie nie było. Aktualnie edycja na allegro chodzi po 500zł w wzwyż, jak myślicie, CDRP wydałoby kolejną porcję edycji kolekcjonerskiej, tak jak Bethesda chce zrobić z Falloutem 4? Szkoda mi jednak kupować otwartej edycji za 500zł i dawać ludziom za darmo pieniądze, a na pewno nie jedna osoba kupiłaby taki pakiecik.
Marne szanse.

O Edycji Kolekcjonerskiej można rozmawiać w już istniejącym temacie: http://forums.cdprojektred.com/threads/1549-Wiedźmin-3-edycja-kolekcjonerska, proszę się tam przenieść z dalszą dyskusją.
Na przyszłość proszę przed założeniem tematu skorzystać z wyszukiwarki - jak widać, odpowiedni temat zazwyczaj już istnieje.
Dodatkowo, jeśli już zakładasz nowy temat, proszę zakładać go w odpowiednim dziale - skoro twoje pytanie dotyczy Wiedźmina 3, to "Dyskusje Ogóle" są cokolwiek nieodpowiednie.

Zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom