Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina 2 z numerem 0000 dostępna od dzisiaj na aukcji WOŚP!

+
Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina 2 z numerem 0000 dostępna od dzisiaj na aukcji WOŚP!



CD Projekt oraz Gram.pl zapraszają na aukcję towarzyszącą XX finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na której można zakupić unikalną Edycję Kolekcjonerską gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów oznaczoną numerem "0000". To naprawdę niepowtarzalna okazja do zdobycia prawdziwego białego kruka! Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na cele realizowane przez Fundację WOŚP. Licytacja potrwa do 17 stycznia.
"Rozważaliśmy różne opcje użycia tego unikalnego egzemplarza Wiedźmina 2. Wszystkie egzemplarze wyprzedanej już Edycji Kolekcjonerskiej są wyjątkowe - wystarczy spojrzeć na ich ceny w serwisach aukcyjnych. Jednak egzemplarz z numerem "0000", to prawdziwa perła. Uważamy, że przeznaczenie dochodu ze sprzedaży pierwszej wyprodukowanej Edycji Kolekcjonerskiej na cele charytatywne nada mu dodatkową, wyjątkową wartość. Gorąco zapraszamy do licytacji!" - komentuje Mariusz Duda, Dyrektor Wydawniczy CD Projekt.
Zwycięzca aukcji, razem z Edycją Kolekcjonerską gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, której sprzedaż prowadzona była wyłącznie za pośrednictwem sklepu gram.pl, otrzyma oficjalny poradnik do gry wydany przez Ringier Axel Springer oraz podkładkę Razer Goliathus Wiedźmin 2. Aukcja prowadzona jest w całości przez Fundację WOŚP i od dzisiaj dostępna jest tutaj
 
maciekw said:
Nie mam szklanej kuli, ani zdolności pewnego wróżbity imiennika, ale czytając od roku różne serwisy internetowe, w których pisali o Wiedźminie przewiduję, że na aukcji wystawione zostanie wydanie Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 z numerem 0.
(...).

HA!
 

Vojtas

Forum veteran
MM360 said:
CD Projekt oraz Gram.pl zapraszają na aukcję towarzyszącą XX finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na której można zakupić unikalną Edycję Kolekcjonerską gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów oznaczoną numerem „0000"
Super. :) Zróbcie jeszcze przyszłemu nabywcy radochę i maźnijcie na jakimś plakacie swoje autografy. :)

Powodzenia dla wszystkich licytujących!
 

garram

Forum veteran
0000? Może jestem dziwny ale wolałbym kolekcjonerkę z numerem 1. Te zera są całkowicie pozbawione klimatu.
 
zależy dla kogo ;). Jeśli jesteś informatykiem/programistą to 0000 ma lepszy klimat niż inne, no chyba że 1111 ;)
 
Ja bym chciała numer 9999. :D
Ładnie jak na razie, oby to 910zł zwiększyło się jak najwięcej do 17stego. :)
 
Jeżeli sławna miska z Mielna stoi obecnie na 1000zł, to w takim razie ten egzemplarz EK będzie musiał pójść za niezłą sumkę ;)
 
Amerykański Chopper ładniejszy od Geralta jest.
A swoją drogą ciekawe, w jakim stanie będzie główka "Gerwanta".
 
A tak w ogóle to niby taki super wyjątkowy numerek, ktoś wybuli pewnie nieco kosmiczne pieniądze, ale ciekawe czy dostanie też koszulkę ;)
 

n0rv

Forum veteran
pag-r said:
zależy dla kogo ;). Jeśli jesteś informatykiem/programistą to 0000 ma lepszy klimat niż inne, no chyba że 1111 ;)
Ja tam wolałbym z numerem 1337 ;)
 

RaV47

Forum veteran
"18. Zawartość do pobrania (DLC) - Kurtka oddziałów Roche\'a - jeden z najlepszych przedmiotów jakie można znaleźć w grze. Wyłącznie w Edycji Kolekcjonerskiej"
Tja...

No ja przewiduję że dojdzie do około 3-4 kafli.
 
Norv said:
Ja tam wolałbym z numerem 1337 ;)
Hehe, to ja jednak zostane przy liczbach binarnych chociaz 1337 też jest spoko, ale akurat domeną spod 1337 się nie zajmuje, no okazjonalnie coś sie znajdzie. Niemniej oby W2 z 0000 @wosp wart był jak najwięcej.
 
Liczę na to że zbiorą sporą kwotę za kolekcjonerkę w końcu szczytny cel ;) Powodzenia na aukcji!
 
Top Bottom