Edycja kolekcjonerska wyprzedana!

+
Edycja kolekcjonerska wyprzedana!

Serwis gram.pl ogłosił przed chwilą, że wszystkie egzemplarze Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina zostały zarezerwowane!Olbrzymie zainteresowanie fanów pre-orderem Wiedźmina jest dla nas wielkim wyróżnieniem i mobilizacją. Dziękujemy w imieniu całej ekipy pracującej nad grą.Poniżej zamieszczamy także oficjalne przeprosiny CD Projekt, które pojawiły się dziś na gram.pl, w związku z występującymi w trakcie pre-ordera problemami technicznymi. Michał Kiciński dyrektor generalny CD Projekt przeprasza za problemy w korzystaniu z serwisu gram.pl i sklepu gram.pl.W imieniu swoim, a także w imieniu pracowników CD Projekt, chciałbym przeprosić wszystkich Użytkowników gram.pl za niedogodności w korzystaniu z serwisu i sklepu gram.pl powstałe w wyniku startu zamówień na grę Wiedźmin.Przypuszczam, że długo moglibyśmy szukać usprawiedliwień dla zaistniałej sytuacji, jednak, zarówno dla Klientów sklepu gram.pl, jak i dla nas, jasne jest, że żadne tłumaczenie nie powinno być brane pod uwagę. Nie przygotowaliśmy gram.pl dostatecznie profesjonalnie do rozpoczęcia tej akcji i niestety ten fakt odbił się dramatycznie na jakości obsługi naszych Klientów. Takie zdarzenia nie powinny mieć miejsca.Choć wiemy, że ciężko jest zrekompensować nadszarpnięte nerwy, czy stracony czas, pragniemy przeprosić Was w symboliczny sposób. W związku z tym informujemy, że do wszystkich zamówień "pre-order" gry Wiedźmin dołączony zostanie plakat w formacie B1 oraz duża naklejka z motywem z gry.Jeszcze raz przepraszamy wszystkich za zaistniałe problemy i niedogodności. Jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby takie problemy nie zdarzały się w przyszłości. Wierzę, że już wkrótce będziemy mogli poinformować o efektach działań mających na celu usprawnienie działania infrastruktury gram.pl.Michał KicińskiWspółzałożyciel i dyrektor generalny CD Projekt
 
Cóż, dzięki za przeprosiny. Ja też chciałem w imieniu wszystkich forumowiczów przeprosić za tych, którym puściły nerwy.A po drugie, w trosce o zdrowie i życie Gwindora, który nie podołał zadaniu zarezerwowania EK dla Yarpena (co się może skończyć dlań tragicznie) mam zapytanie - czy planują państwo dorobienie jeszcze jakiegoś tysiączka ;)?
 
cóż jestem mile zaskoczony przeprosinami, i przyjmuję je. widać że CDP podeszło do sprawy bardzo profesjonalnie i z ogromnym szacunkiem dla fanów. A zaskoczony jestem że EK rozeszła się aż tak szybko. ale to chyba tylko zasługa gry którą CDPR wyprodukowało.
 

Aryam

Forum veteran
Jest i oficjalna informacja. Miły gest ze strony CD Projekt :) Myślę, że teraz to już wszystkim spadnie ciśnienie.
 
Jedno pytanie: Otrzymanie e-maila'a potwierdzającego zamówienie jest równoznaczne z jego przyjęciemi przydzieleniem wersji EK? Czy będzie to dopiero weryfikowane przez listę, która ma siępojawić?
 
Nic się takiego wielkiego nie stało, oprócz tego straconego czasu i wyrwanych z głowy włosów. ;)Bardzo miło ze strony CDP, że dostaniemy jeszcze plakat (chyba mój trzeci będzie ale i tak się cieszę ;)) i naklejkę, jesteście wielcy. :)
 
Miło ze strony CDP za przeprosiny :) i w najlepszy sposób chcą nam to wynagrodzić plakat i naklejka ;D ;D
 
Bardzo ładne zachowanie ze strony ekipy CDP.I jest mi miło, że moja propozycja została uwzględniona (ta z plakatem w ramach przeprosin ;)).
 
goscwdom said:
Jedno pytanie: Otrzymanie e-maila'a potwierdzającego zamówienie jest równoznaczne z jego przyjęciemi przydzieleniem wersji EK? Czy będzie to dopiero weryfikowane przez listę, która ma siępojawić?
z tego co wiem to masz EK już w kieszeni ;)
 
Nightmare said:
Cóż, dzięki za przeprosiny. Ja też chciałem w imieniu wszystkich forumowiczów przeprosić za tych, którym puściły nerwy.A po drugie, w trosce o zdrowie i życie Gwindora, który nie podołał zadaniu zarezerwowania EK dla Yarpena (co się może skończyć dlań tragicznie) mam zapytanie - czy planują państwo dorobienie jeszcze jakiegoś tysiączka ;)?
Dzięki za troske Night ;) podpisuje sie pod pytaniem ręcami i nogami :p
 
No i znowu mamy pokaz profesjonalizmu CDP. Łącze wyrazy szacunku dla całego zespołu.
 
No tak... Naklejke sobie przylepie na czoło a z plakatem jeszcze nie wiem co zrobie, może sobie powiesze na ścianie ;D... Przyjmuje przeprosiny, a tak wogóle to nie dostałem maila potwierdzającego a w zakładce "moje zamówienia" w gram.pl widnieje że mam zamówioną EK Wiedźmina. Nie wiem czy się bać że ją strace, czy jest bezpieczna...
 
No to ja ujmę to trochę mniej wesoło - bardzo lubię twórczość Sapkowskiego, szykowałem się również do kupna gry, wziąłem nawet udział w ankietach n/t zawartości edycji kolekcjonerskiej. Chciałbym osobiście podziękować temu ^&%$^& @$#% #$^ który wymyślił taki sposób jej sprzedawania. Niestety ciężko tego dokonać przez internet. Dlatego proszę użyć wyobraźni. Jednocześnie mogę tylko dodać że kupuję wyłącznie wersje kolekcjonerskie gier. Wolę nie wiedzieć ile będzie kosztowała takowa na allegro. Zapewniam, że nie skorzystam. Nie z braku pieniędzy ale dlatego że zostałem potraktowany jak gówniarz w kolejce do Media Markt po walkmana za złotówkę. A Szanownym Sprzedawcom uprzejmie dziękuję za zwykłe wydanie. Nie chodzę tam gdzie nie jestem mile widziany.
 
To nie jest pokaz profesjonalizmu (pokazem takim byłyby w pełni działające wczoraj serwery). Sam fakt, że po 8h udało mi się wczoraj zamówić EK poczytuję za mały cud, bo serwer nie działa do tej pory. To jest raczej próba wybrnięcia z całej sytuacji z twarzą. Zresztą nie jest to zła próba, od razu przyszło mi do głowy, że z powodu tego zamieszania powinni coś jeszcze nam dodać w ramach małej rekompensaty. Plakat to nie dużo (choć format całkiem spory;), ale zawsze to miły gest, więc więcej marudził nie będę na sam proces zamawiania.Bo to że serwer gram.pl nie działa do tej pory, to już niezła beka... Najpierw codziennie dawkują ludziom informacje o wersji EK, w komentarzach do newsów pojawiają się sprzeczne lub wątpliwe informacje zarówno od smerfów jak i zwykłych użytkowników. Ilość postów w tych wątkach przybywa w tempie astronomicznym (zresztą, jak widzę tu było dość podobnie), a potem zdziwienie, że serwery nie wytrzymały. Oj, coś kiepsko monitorowano atmosferę panującą na forum gram.pl i tutejszym, kiepsko. Tego profesjonalizmem nazwać się nie da w żaden sposób.Inna sprawa, że gdyby nie działający prawie cały czas od wczoraj serwer gram.pl, to nigdy nie bym się na tym forum nie zarejestrował, więc są też dobre strony tej wpadki roku CDP (jak na razie...) :D
 
Top Bottom