Edycja kolekcjonerska wyprzedana!

+
Jeśli chodzi o działanie serwera gram.pl to oczywiście profesjonalizmu nie było za grosz, ale równie dobrze mogli by nas mieć gdzieś i nic z tym nie zrobić a tak przynajmniej plakat będzie :D
 
Zrozumiałym, sensownym posunięciem byłoby - tak mi sie wydaje - dorobienie jakichś 2000 egz. EK gry. To jednak uruchamianie całej machiny od nowa, i nie wiadomo czy w między czasie komuś np. nie minie chętka na EK. Czyli może już być za późno. Z drugiej strony taki popyt... zachęca. Taka okazja rzadko sie zdarza. Może warto zaryzykować (jeżeli jest to w ogóle ryzyko). Czekamy na listę szczęśliwców...
 
Nightmare said:
Serwer już działa, GanD. Fakt, że tak, jakby prawie w ogóle (laguje niemożebnie), ale zawsze.
Nie nazwałbym tego działaniem, od dwóch minut próbuję przeczytać newsa, na razie bez skutków. Rano do 11 serwer działał troszkę z przerwami, nawet forum chodziło! Wczoraj między 22 a północą też, potem ciągła huśtawka nastrojów i tak do teraz....
 
Nic się takiego wielkiego nie stało, oprócz tego straconego czasu i wyrwanych z głowy włosów. Bardzo miło ze strony CDP, że dostaniemy jeszcze plakat (chyba mój trzeci będzie ale i tak się cieszę ) i naklejkę, jesteście wielcy.
Moze dla Ciebie nic, ale pomyśl o tych, którzy nie zamówili, bo porostu nie mogli siedziec caly dzien przy komputerze lub nie dalo sie z powodu serera - zeby nie bylo mi sie udalo, ale szkoda mi tych, ktorzy czekali czasem nawet kilka lat i nie udlao im sie z winy gram.pl...Plakt i naklejka nie otra wszystkim lez choc to mily gest.
 
Ta jak jeszcze paczki przyjdą w wiedźminowskim kartonie to będą jaja.Co do dorabiania kolejnych egzemplarzy EK, to by przestała być już tak wartościowa, po prostu taka wersja premium.fajnie, że dają tyle dodatków do tych gier, w takim tempie to jeszcze się dorobimy kilku gadżetów ;)
 
Jestem pod wrażeniem że EK rozeszła się tak szybko. To nie jest rekord może? To zasługa CDPR i CDP że gracze uważają Wiedźmina za grę hitową. Takie zainteresowanie to trzeba pogratulować. Potraficie obiecywać, promować i jesteście przekonywujący. Ciekawe jak to się ma do rzeczywistości? I jaki ten Wiedźmin jest i jaki będzie??? Co do wczorajszej zadymy to muszę przyznać że wielu graczy musi odczuwać teraz irytację. Wzłaszcza Ci którym nie udało sie zamówić kolekcjonera a próbowali. Ja zamówiłem wydanie podstawowe o godzinie 22:30. Wcześniej było to bardzo trudne. Plakat i naklejka rozumiem będzie dodatkowo do obu edycji? Przeprosiny przyjmuję.
 
Nasiedziałem się trochę przy pre-orderze :) , ale mam. Miło słyszeć przeprosiny, bo ostatnio w TV i prasie jest to zapomniana praktyka. Mam tylko pytania: Kiedy będą numerki? Jak jest z wybieraniem rozmiaru koszulki? Jaka jest dokładna data wydania?
 
Co do obwiniania cdp, to jest w tym wiele racji, tzn. to jest ich wina, że wczoraj serwer zdechł i wielu ludzi nie miało nawet możliwości powalczyć o wiedźmaka, ale to, że EK już została wyprzedana to spore zaskoczenie także dla nas(wielu ludzi twierdziło, że da się jeszcze grę kupić nawet w lipcu :D ). Dlatego należy im wybaczyć że nie przewidzieli takiej nawały, bo we wtorek chyba nikt się tego nie spodziewał. Miło, że przepraszają i jeszcze dorzucają bonusa ;) (mi tam te gadżety wiszą, ale to miły gest)
 
numerki będą jutro, dokładna data niebyła podawana, a rozmiar koszulki ustawisz w "Moje zamówienia" na gram.pl oczywiście ;)
 
Matus said:
Nasiedziałem się trochę przy pre-orderze :) , ale mam. Miło słyszeć przeprosiny, bo ostatnio w TV i prasie jest to zapomniana praktyka. Mam tylko pytania: Kiedy będą numerki? Jak jest z wybieraniem rozmiaru koszulki? Jaka jest dokładna data wydania?
Z rozmiarem koszulki jest tak: klikasz na moje zamówienia, potem klikasz na swój numer a potem wybierasz rozmiar ;) proste Erick --> Jeszcze nie dostałem potwierdzenia :(
 
Sobcik said:
Nic się takiego wielkiego nie stało, oprócz tego straconego czasu i wyrwanych z głowy włosów. Bardzo miło ze strony CDP, że dostaniemy jeszcze plakat (chyba mój trzeci będzie ale i tak się cieszę ) i naklejkę, jesteście wielcy.
Moze dla Ciebie nic, ale pomyśl o tych, którzy nie zamówili, bo porostu nie mogli siedziec caly dzien przy komputerze lub nie dalo sie z powodu serera - zeby nie bylo mi sie udalo, ale szkoda mi tych, ktorzy czekali czasem nawet kilka lat i nie udlao im sie z winy gram.pl...Plakt i naklejka nie otra wszystkim lez choc to mily gest.
Zgadzam się, tego trudno było uniknąć przy słabym serwerze. Trzeba było poświęcić dużo czasu i mieć do tego trochę szczęścia. Zawsze pozostaje kupno edycji podstawowej, do której też plakat i naklejkę dodadzą.Trudno, tak to wyglądało. Można mieć też pretensję do ilości EK, bo popyt na nią jest dużo większy od tych 2999 egzemplarzy, ale właśnie tak to było zakładane. Słabo się na gram.pl przygotowali.
 
Yoora said:
Co do obwiniania cdp, to jest w tym wiele racji, tzn. to jest ich wina, że wczoraj serwer zdechł i wielu ludzi nie miało nawet możliwości powalczyć o wiedźmaka,
No nie przesadzaj. Jak sobie zamówiłem EK to pomyślałem, że to jest taka wolna linia, jak to bywa w tych grach sms'owych itd. Po prostu to się nazywa szczęście.
 
Matus said:
Jak jest z wybieraniem rozmiaru koszulki?
Wchodzisz do sklepu Gram.pl -> Moje Zamówienia -> klikasz na odpowiednie zamówienie i wybierasz.Mnie też niedawno oświecili :).
 
Ale za to Teraz ci, którzy wydarli serwerowi jedną z 2999 kopii EK, będą jeszcze wnukom opowiadać jak się poświęcali żeby taki relikt wywalczyć!!! ;D
 
Top Bottom