Edycja Kolekcjonerska

+
Hej, czy ktoś wie i może mi powiedzieć, czy jest jakakolwiek szansa na kupienie edycji kolekcjonerskiej na PS4 na ich sklepie w normalnej cenie? Przyznaję się nie zdążyłem. Miałem od dawna w koszyku i nie dokończyłem transakcji. Wiem, że jest jakiś limit, ale czy jest jakikolwiek cień szansy, że jeszcze uda mi się to tak kupić, zależy mi na tym, a nie przekonują mnie alegrowe oferty za 1500?
Proszę o odpowiedź. Z góry dzięki.
 
Hej, czy ktoś wie i może mi powiedzieć, czy jest jakakolwiek szansa na kupienie edycji kolekcjonerskiej na PS4 na ich sklepie w normalnej cenie? Przyznaję się nie zdążyłem. Miałem od dawna w koszyku i nie dokończyłem transakcji. Wiem, że jest jakiś limit, ale czy jest jakikolwiek cień szansy, że jeszcze uda mi się to tak kupić, zależy mi na tym, a nie przekonują mnie alegrowe oferty za 1500?
Proszę o odpowiedź. Z góry dzięki.
Z tego co wiem to od czasu do czasu pojawiają się w niektórych sklepach, na reddicie zwykle można znaleźć takie oferty. Nie wiem jak w polskich sklepach, bo sam nie śledzę, ale może też się gdzieś trafi.
 
W oficjalnym sklepie nie ma możliwości dostania kolekcjonerki bo dawno zostały wyprzedane. Pamiętam, że kiedy sam kupowałem trzeba było od razu zapłacić za zamówienie i nie było możliwości odłożenia tego w czasie. Zostaje Ci tylko szukać w okazyjnej cenie do 1000 zł na allegro.
 
Top Bottom