Edycja Rozszerzona - najczęściej zadawane pytania

+
Ja jeszcze z takim pytaniem.Czy poprawiona zostanie sztuczna inteligencja minigry w kości? Był to jeden z elementów zapowiadanych zmian, a nic o tym teraz nie wspominasz?I czy podniesiona zostanie trudność walk, w szczególności, z "bossami"?Dziękuję.
 
FirnomirIFRIT said:
FirnomirIFRIT said:
Mam nadzieje ze juz dzis bedzie mozna kupic update do wiedzmina w sklepach ^^
Z jakiej paki? Premiera we wrześniu.
Chłopak sobie pomylił 18.09 z 18.08 :p zdaża się gdy emocje sięgają zenituuuuu i powiedzieć, że jest "spokojnie jak na wojnie..." (nie dokończe :p) nie można rzec :pJako iż, że, ponieważ nie dysponowałem wcześniej odpowiednim sprzętem do zagrania w tą jakże imponującą i słodką (xD) grę, to kupię dopiero we wrześniu (chociaż już miałem na początku wakacji kupić) gdy będzie gra w wersji 1.3 ze wszystkimi dodatkami i ulepszeniami :D stóweczka (słownie 100PLN xD) już leży na przygotowanym ołtarzyku (nie wiem jakie "Ż" :p) na którym potem będzie znajdował się Zabójca potworów :)
 
sirvincent said:
Czy poprawiona zostanie sztuczna inteligencja minigry w kości? Był to jeden z elementów zapowiadanych zmian, a nic o tym teraz nie wspominasz?
Więc pewnie nic sie nie zmieniło i została.
 
Hej! Super, że wypuścicie tą łatkę, przygody itd. w sklepach za 19zł. Na pewno kupię! :beer: Cieszymy się, że tak dbacie o fanów. :)
 
Elwer said:
Elwer said:
Czy poprawiona zostanie sztuczna inteligencja minigry w kości? Był to jeden z elementów zapowiadanych zmian, a nic o tym teraz nie wspominasz?
Więc pewnie nic sie nie zmieniło i została.
No pytałem chłopaków przed chwilą - były zmiany. Przeciwnikowi nie zdarzają się już rzuty bez sensu, w stylu "mam trójkę, to jedną z tych trzech kości rzucę jeszcze raz...".
 
PM said:
PM said:
PM said:
Czy poprawiona zostanie sztuczna inteligencja minigry w kości? Był to jeden z elementów zapowiadanych zmian, a nic o tym teraz nie wspominasz?
Więc pewnie nic sie nie zmieniło i została.
No pytałem chłopaków przed chwilą - były zmiany. Przeciwnikowi nie zdarzają się już rzuty bez sensu, w stylu "mam trójkę, to jedną z tych trzech kości rzucę jeszcze raz...".
Miałem na myśli: Nic się nie zmieniło w stanowisku Reda. Przepraszam za kłopot. :)
 
Savjor said:
Savjor said:
Savjor said:
Mam nadzieje ze juz dzis bedzie mozna kupic update do wiedzmina w sklepach ^^
Z jakiej paki? Premiera we wrześniu.
Chłopak sobie pomylił 18.09 z 18.08 :p zdaża się gdy emocje sięgają zenituuuuu i powiedzieć, że jest "spokojnie jak na wojnie..." (nie dokończe :p) nie można rzec :pJako iż, że, ponieważ nie dysponowałem wcześniej odpowiednim sprzętem do zagrania w tą jakże imponującą i słodką (xD) grę, to kupię dopiero we wrześniu (chociaż już miałem na początku wakacji kupić) gdy będzie gra w wersji 1.3 ze wszystkimi dodatkami i ulepszeniami :D stóweczka (słownie 100PLN xD) już leży na przygotowanym ołtarzyku (nie wiem jakie "Ż" :p) na którym potem będzie znajdował się Zabójca potworów :)
Widzisz a gra będzie z uaktualnieniem kosztować koło 80 złotych. Nawet ci na piwo zostanie. Kurcze ja teraz przechodzę grę poraz 3, a jak ER dostanę to może 4 raz się zabiorę :p.
 
Na gram.pl pisze że do update będą dołączone 2 naklejki czy tak będzie wszędzie czy tylko gram.pl dodało taki gadżet???
 
noo... naklejki fajny bajer... xD Ciekawe czy będą 2 czy jedna... xD hahaha... takie małe a cieszy... :DWiadomo może ile ma zajmować ER ?
 
Ja się tam o miejsce nie przejmuję :p na 500 gigówce na pewno się zmieści ;D ale ciekawe ile zajmuje w porównaniu do poprzedniej wersji.
 
mistrz92 said:
Wiadomo może ile ma zajmować ER ?
Miejsce jakie jest wymagane na wersję z pierwszego wydania to 8,5GB. A ostatnio gdzieś wyczytałem, że dodatki mają zajmować mniej jak 2GB :)
 
Sam również będziesz mógł sobie wybrać co chcesz ściągnąć :) PM chyba coś wspominał, że podzielili to na mniejsze paczki, żeby się lepiej pobierało ;)
 
michaxD said:
Na gram.pl pisze że do update będą dołączone 2 naklejki czy tak będzie wszędzie czy tylko gram.pl dodało taki gadżet???
Naklejki będą się znajdowały w każdym pudełku z polskim wydaniem ER.
 
Pewnie się powtarzam ... się powtarzam ... się powtarzam :p Ale co z tą żółtą banderolą ? Znajduje się tylko na folii, czy na pudełku też ?
 
''Już kiedyś była o tym mowa – to jest prawdopodobnie tylko na folii (na gram.pl pudełko jest bez tego napisu)." ;)cytuje Słowa Xarveta
 
Witam, ja mam pytanie dotyczące przemodelowania głównych postaci (czytałem i oglądałem "nowego" Adama i słyszałem o zmienionych Carmen i Siemce) - czy Leuvaarden również doczeka się zmiany zwykłego "kupieckiego" modelu? W końcu to jedna z kluczowych postaci, więc imo nie powinien paradować ze zwykłym, typowym dzwonkiem na szyi :)
 
Wallace said:
PM chyba coś wspominał, że podzielili to na mniejsze paczki, żeby się lepiej pobierało
No to ekstra...! :D
Siromacha said:
czy Leuvaarden również doczeka się zmiany zwykłego "kupieckiego" modelu? W końcu to jedna z kluczowych postaci, więc imo nie powinien paradować ze zwykłym, typowym dzwonkiem na szyi
Zgadzam się... Leuvaarden, jako ważna postać powinien się czymś wyróżniać...
 
Top Bottom