Edycja Rozszerzona - najczęściej zadawane pytania

+
Dobos said:
Mam pytanie dotyczące update'u za 19.90.W komplecie ma znajdować się nowy poradnik, ale nie będzie instrukcji i opowiadania.Mam więc rozumieć że poradnik różni się od tego z wydania premierowego natomiast instrukcja i opowiadanie są identyczne jak poprzednio?
Instrukcja będzie się także trochę różniła ponieważ w grze nastąpiom zmiany a co do opowiadania to ono się nie zmieni zresztą nie żałuje,mam całą sage wiedźmińską więc nowe opowiadanie na nic mi się nie zda.
 
Czy będzie można kupić pudełkową wersję samego dodatku, bez podstawowej wersji gry?- Tak! Zgodnie z życzeniami fanów Wiedźmin Update będzie dostępny również do kupienia w wersji pudełkowej w cenie 19,99 zł. [size=16pt]Zawartość pudełka Wiedźmin Update (http://www.thewitcher.com/community/pl/www/ee_update.html).[/size] Pudełkowa wersja jest alternatywą dla patcha dostępnego za darmo.Wersja cyfrowa do ściągnięcia za darmo będzie zawierać patch i wszystkie dodatki w wersji cyfrowej. Spatchowanie podstawowego Wiedźmina zarówno patchem pudełkowym jak i cyfrowym da ten sam efekt pełnej Edycji Rozszerzonej.
 
Na thewitcher.com, wszędzie, gdzie tylko udało mi się zajrzeć, jest napisane, że w pudełku z ER oraz z ER-Update, na jednej z płyt znajdzie się edytor D'jinni. Nie ma jednak żadnej informacji, że będzie to nowa wersja edytora, jak podaje np. gamespy.Będzie nowa wersja D'jinniego w ER czy też na razie trudno to określić, bo program wciąż jest ulepszany?
 
Chyba to będzie odpowiedni temat...Wiadomo może już coś więcej o tym, czy Wiedźmin Update będzie dostępny w zwykłych sklepach (Empiki, Media Markty itd.)? W najnowszym CD-Action, tuż pod reklamą W:ER napisali: 'Szukaj pudełka z oznaczeniem Wiedźmin Update we wszystkich sklepach', jednak mimo tego, że szukałem, to na forum (w tematach o ER) nie znalazłem żadnych informacji na ten temat. Uważam, że nie zaszkodziłoby aby jakiś RED coś napisał w tej sprawie ;).PSJeśli jednak jakiś ktoś z 'czerwonych' napisał coś o tym to prosiłbym o link do wiadomości. Trochę tych tematów o ER jest więc mogłem coś przeoczyć :peace:.
 
DReJK said:
Czyli narazie nic nie jest zrobione z tym że Wiedźmin nie wykorzystuje dwóch rdzeni procka??
jak to,w jakimś stopniu wykorzystuje. m.in. do doczytywania trawy z tego co pamiętam;)
 
Mam pytanie: Czy na Edycji Rozszerzonej Update na dole pudełka będzie widniał napis UPDATE??
 
Clancys - specjalnie dla Ciebie:
PanKarol said:
PanKarol said:
Czyli jak rozumiem będzie to dostępne tylko w sprzedaży wysyłkowej ? Co oznacza także , że ie będzie kosztowało 19.99 a 19.99 + koszty wysyłki razem pewnie z 30zł
Będziemy się starać aby zestaw był dostępny także w standardowy sposób, czyli na półkach sklepowych.
więcej info tutaj :)
 
Heroes said:
Mam pytanie: Czy na Edycji Rozszerzonej Update na dole pudełka będzie widniał napis UPDATE??
Tego nie wiedzą nawet najstarsi górale :) Na wizualizacji nie ma, w oknie zamówienia jest . Mam nadzieję, że będzie ją można zdjąć, bo nie wyobrażam sobie mojego Wiedźmina z tym żółtym paskudztwem :/
 
Iwona said:
Clancys - specjalnie dla Ciebie:
Iwona said:
Iwona said:
Czyli jak rozumiem będzie to dostępne tylko w sprzedaży wysyłkowej ? Co oznacza także , że ie będzie kosztowało 19.99 a 19.99 + koszty wysyłki razem pewnie z 30zł
Będziemy się starać aby zestaw był dostępny także w standardowy sposób, czyli na półkach sklepowych.
więcej info tutaj :)
Dziękuje bardzo :-*, szkody tylko, że nie ma żadnej pewnej (tzn. 100%) informacji. Co prawda wątpię aby w CD-A umieszczali jakieś nieprawdziwe, czy nie potwierdzone informacje, jednak wolałbym aby Redzi potwierdzili te 'wszystkie sklepy'... No cóż, nie pozostaje nic innego jak poczekać do września i samemu się przekonać ;). W każdym razie, dzięki :wave:.Co do banderoli, to uważam, że będzie ona umieszczona na jakiejś folii, aby każdy z daleka widział, że nie jest to gra, lecz tylko update oraz żeby można było po zakupie się jej pozbyć. Wątpię aby tak zeszpecili pudełko ;).
 
Entom said:
Na thewitcher.com, wszędzie, gdzie tylko udało mi się zajrzeć, jest napisane, że w pudełku z ER oraz z ER-Update, na jednej z płyt znajdzie się edytor D'jinni. Nie ma jednak żadnej informacji, że będzie to nowa wersja edytora, jak podaje np. gamespy.Będzie nowa wersja D'jinniego w ER czy też na razie trudno to określić, bo program wciąż jest ulepszany?
Dołączam się do pytania. Czy D'jinni bedzie ulepszony w ER? Jeśli tak, to jakie błędy zostaną poprawione? Bo chyba nie było o tym informacji.
 
Death13 said:
Dołączam się do pytania. Czy D'jinni bedzie ulepszony w ER? Jeśli tak, to jakie błędy zostaną poprawione? Bo chyba nie było o tym informacji.
Tak, D'jinni pojawi się w wersji 1.4. Na pełną listę poprawek do naszego edytora przyjdzie jeszcze nieco poczekać. Cierpliwości ;).
 
Brysiu said:
Brysiu said:
Dołączam się do pytania. Czy D'jinni bedzie ulepszony w ER? Jeśli tak, to jakie błędy zostaną poprawione? Bo chyba nie było o tym informacji.
Tak, D'jinni pojawi się w wersji 1.4. Na pełną listę poprawek do naszego edytora przyjdzie jeszcze nieco poczekać. Cierpliwości ;).
Będą to zmiany kosmetyczne, czy poważna przebudowa pod względem funkcjonalności i stabilności?
 

jiti

Forum veteran
Brysiu said:
Brysiu said:
Dołączam się do pytania. Czy D'jinni bedzie ulepszony w ER? Jeśli tak, to jakie błędy zostaną poprawione? Bo chyba nie było o tym informacji.
Tak, D'jinni pojawi się w wersji 1.4. Na pełną listę poprawek do naszego edytora przyjdzie jeszcze nieco poczekać. Cierpliwości ;).
http://www.gram.pl/news_8gvrHOq7_Nowy_lepszy_Wiedzmin_w_preorderze_sklepu_gram_pl.html
płyta DVD z materiałami dodatkowymi, Edytor D’jinni v. 1.0 oraz dwie przygody „Cena neutralności”, „Efekt uboczny” (obie z pełnym dubbingiem),
Kolejny błąd na gram.pl czy nowszego D'jinniego trzeba będzie sobie ściągnąć?
 
Erm, a ja mam pytanie - na gram'ie jest napisane, że "dla posiadaczy zarejestrowanej gry cena będzie wynosić 14.90" czy coś w ten deseń, a skąd do kuśki nędzy oni będą wiedzieć czy mam zarejestrowaną grę? Konto na gram nie = konto tutaj, nie ??? a 5zł, to IMO jeden przyzwoity browar ;)
 

jiti

Forum veteran
Agloval said:
Erm, a ja mam pytanie - na gram'ie jest napisane, że "dla posiadaczy zarejestrowanej gry cena będzie wynosić 14.90" czy coś w ten deseń, a skąd do kuśki nędzy oni będą wiedzieć czy mam zarejestrowaną grę? Konto na gram nie = konto tutaj, nie ??? a 5zł, to IMO jeden przyzwoity browar ;)
Za zarejestrowaną grę na gramie...
 
Top Bottom