Edycja Rozszerzona – pierwsze wrażenia

+
Edycja Rozszerzona – pierwsze wrażenia



Australijska redakcja serwisu Gamespot udostępniła w weekend swoje pierwsze wrażenia z Edycji Rozszerzonej gry Wiedźmin 2: Zabjcy Krlw w wersji na konsolę Xbox 360. Zachęcamy do obejrzenia materiału, w ktrym community manager James Kozanecki opowiada o nowych elementach oraz ulepszeniach nadchodzących już 17 kwietnia.
 
czego zawsze nie mogę otworzyć tego odtwarzacza gamespotu jest może to serwerze YT? dobra obejrzałem filmik fajny .
PS . Czy będzie dzisiaj zapowiedź gry , czy jutro?
 
Odtwarzacz działa (korzystam z FireFox). Zabieram się za oglądanie :D ...

P.S. Zapowiedź miała być dziś, albo jutro - więc znając CP Projekt pewnie będzie jutro ;)...
 
Ostrowiak said:
Boję się pana w czapce :(

Facet jest trochę przerażający (te WYGOLONE brwi i niewidoczne rzęsy ), ale ważne jest to co mówi ... Chociaż z drugiej strony mówi niewiele nowych rzeczy .
 
@Michax .Chociaż (jeśli dobrze wyłapałem, a przerażający pan się nie pomylił) to te 4 godziny dodatkowego kontentu zostanie rozbite na 2h dla każdej z dwóch ścieżek przejścia. Tego wcześniej nie wiedzieliśmy (a przynajmniej ja nie wiedziałem).

P.S. mc43p2 , mówisz iż źle mu z oczu patrzy? ;)...
 
Była też mowa o jakiś zmianach graficznych. Tylko nie wiem czy chodzi o wersja na X-klocka czy na PC.
 
Myślałem, że ten materiał to coś nowego, a tu właśnie materiał którego widziałem już jakiś czas temu w sieci.
 
Jeśli jeszcze podzielimy przez 2 zapowiedzi REDów to pozostanie nie więcej niż 1 godzina nowej zawartości na jednej ścieżce. Zapowiedzi twórców gier zawsze trzeba dzielić co najmniej przez 2. Często nawet przez 4. No ale mam nadzieję że z tych zapowiadanych 4 godzin całej nowej zawartości fabularnej nie zostanie tylko 1 godzina w praktyce :)
 
nocny said:
Zapowiedzi twórców gier zawsze trzeba dzielić co najmniej przez 2.
To prawda. Singleplayer Battefielda 3 miał mieć 12h, miał jakieś 6h. Nie wiem jak to jest w przypadku REDów, może będzie lepiej ;)
 
Trzy tygodnie do premiery. Czekamy z niecierpliwością na być może najważniejszą akcję promocyjną w historii CD Projekt w stylu "At my signal, unleash hell" :)
 
Niestety widzę, że Wiesio "przeturlał" się też na konsolę. Szkoda miałam nadzieję na parę innych uników a'la W1
 
nocny said:
Jeśli jeszcze podzielimy przez 2 zapowiedzi REDów to pozostanie nie więcej niż 1 godzina nowej zawartości na jednej ścieżce. Zapowiedzi twórców gier zawsze trzeba dzielić co najmniej przez 2. Często nawet przez 4. No ale mam nadzieję że z tych zapowiadanych 4 godzin całej nowej zawartości fabularnej nie zostanie tylko 1 godzina w praktyce :)

Nie mówiąc już o DLC "Klopoty z trollem", które reklamowane było jako (uwaga!) 90 minut dodatkowej rozgrywki.
 
Top Bottom