Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

+
Status
Not open for further replies.
Sorry - przegapiłem, faktycznie podałeś. Wybacz, ale dziś już widocznie niedowidzę ;). I wybacz, że potraktowałem Cię standardowo - jako niedoświadczonego użytkownika PC, ale z takimi tu ma się do czynienia najczęściej. Pomierz temperatury jakąś Aidą. Jak będą w porządku, to puść jakiegoś rzeźnika procesora, na przykład Prime 95. Ja i to nie wykaże słabych punktów, to poszukaj czegoś obciążającego samą grafikę (nie wiem co tu Ci polecić). Raczej nie myślę, żeby to RAM bałaganił, choć i jego możesz jakimś MemTest-em potraktować.
 
wywala na pulpit po wstępnym filmiku
a kilko dni temu grałem byle wszystko dobze a teraz nie moge normalnie uruchomic bo wyżuca mnie z gry po tyw filmiku ze statkiem
prosze o pomoc
 
@wlad96 - jeśli było dobrze, a teraz nie jest, to cóż można Ci poradzić. Zrób sobie kopię zapasową sejwów, odinstaluj grę, wyczyść ewentualne resztki z folderu instalacji i zainstaluj grę jeszcze raz - najlepiej pobraną z GoG-a, wyłataną do najaktualniejszej wersji. Pamiętaj o przeinstalowaniu również Net Frameworka - tak na wszelki wypadek.
 
Witam
Kupiłem sobie witchera2 i oczywiście mam problem zainstalowaniem patch-ów i reszty(tamte ok 10.5G z neta) wyskakuje błąd połączenia podczas pobierania pliku EEcoś tamPATCH-4.bin. i za każdym razem to samo. (5 prób) Czy pobranie całej wersji z GOG-a załatwi ten problem?
Win 8 64x
 
Jeśli pobierzesz kopię z GOGa to tak, nie będziesz musiał już pobierać patcha Edycji Rozszerzonej :p
 
Nie mogę stworzyć Spodni Świętokradcy. Wygląda na to, że do receptury nie są przypisane owe gacie. Brak opisu przedmiotu na recepturze, a po probie stworzenia nie pojawia się w ekwipunku.
 
Jeśli masz przepis i wszystkie wymagane składniki, to nie ma takiej możliwości, aby się nie dały stworzyć. Sprawdź dokładnie jeszcze raz czy wszystko na pewno masz. Jeśli tak, a mimo to nie możesz ich skraftować - cóż, prawdopodobnie czeka cię archiwizacja sejwów i reinstal.
 
Cześć.
Wczoraj kupiłem Wiedźmina 2 w edycji rozszerzonej. Instalacja przebiegła pomyślnie jednak gdy próbuję uruchomić grę wyskakuje mi błąd mówiący o tym, że mam nie wystarczające uprawnienia do uruchomienia tej gry i że muszę uruchomić ją jako administrator (a właśnie to robię ;c).Gdy uruchamiam ja opcją "uruchom jako administrator" gra każe mi podać CD-Key (nie trzeba go wpisywać, wystarczy byle co *dziwne*) a potem uruchamia się aktualizacja (10 gb). Na końcu aktualizacji gdy zaczynają pobierać się pliki typu TW2EE_patch wyskakuje mi błąd: http://iv.pl/viewer.php?file=76849752127539274726.png i tak za każdym razem.
Co mam zrobić, żeby móc w końcu zagrać w wiedzmina?
Liczę na Waszą pomoc.
PS mam winda 64bitowego
 
Last edited:
Jesteś pewny, że kupiłeś Edycję Rozszerzoną? Objawy sugerują, że to jednak Edycja Premierowa.
Znajdź w google i pokaż, jak wygląda twoje pudełko z grą.

Cześć.
Gdy uruchamiam ja opcją "uruchom jako administrator" gra każe mi podać CD-Key (nie trzeba go wpisywać, wystarczy byle co *dziwne*)
To akurat normalne - sprawdzanie cd-keya zostało wyłączone krótko po premierze gry, stąd instalator łyka dowolny ciąg znaków.
 
Witam. Kupiłem Wiedzmina 2 od razu po premierze i pobrałem pierwsze łatki, później nie grałem, pobrac też nie mogłem, bo cały czas mi kasowało pobieranie i zaczynało od nowa... Czy ktos mógłby podać mi stronę gdzie mogę pobrać aktualzacje, bo jak kliknąłem by pobrać edycję rozszerzoną to wyskoczyło, że takiej strony nie ma.
 
Problem z Edycją Rozszerzoną Wiedźmina 2

Witam, mój problem polega na tym że kiedyś (miałem ten sam komputer) Wiedźmin 2 chodził mi na wysokich teraz nie chodzi nawet na minimalnych...
Do tego jak gram , po pięciu minutach wszystko robi się białe a Wiedźmin się wyłącza :(.
Liczę na szybką pomoc.


Wersja gry to 3.4.1
 
Cytat z forum PCFormat, mi kiedyś pomogło:

Crashe do pulpitu podczas gry
Zalecamy obniżenie ustawień grafiki w opcjach w launcherze gry, szczególnie Budżetu pamięci na tekstury.
Jeśli to nie pomoże, proszę w ustawieniach grafiki wyłączyć opcję "Filmowy efekt głębi ostrości” oraz "Głębia ostrości w cutscenkach” i postępować według instrukcji poniżej:
1) Na pulpicie wybrać opcje start -> uruchom i wpisać: cmd
2) W otwartym oknie proszę wpisać komendę: bcdedit /set IncreaseUserVa 3072
3) Następnie zrestartować komputer
4) Po restarcie proszę wyłączyć wszystkie niepotrzebne programy działające w tle w Windowsie, wliczając w to oprogramowanie do grafiki 3D i narzędzia do podkręcania podzespołów komputera
5) W niektórych przypadkach pomaga wyłączenie oprogramowania antywirusowego

Ja nie obniżałem nic, oprócz budżetu pamięci na tekstury, potem wykonałem to z cmd.
 
A może najpierw normalnie powiesz jakie bebechy ma Twój blaszak i na jakiej wersji grałeś kiedyś?;< Bo mam podejrzenia ale odpowiedzi nie wyczaruje bez tych informacji.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom