Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

+
Status
Not open for further replies.
Witam mam duży problem z Edycją Rozszerzoną.

Chodzi o to że gdy odpalam grę z Launchera pokazuje mi się okienko jakoby nie nie znaleziono wejścia procedury w bibliotece fmodex.dll bardzo proszę o pomoc bo męczę się z tym już od dwóch dni.

I od razu mówię że pobierałem plik fmodex.dll i wklejałem go do C:\WINDOWS\system32 i nic mi to nie dało :/
 
Kamie123456 said:
Witajcie!
Mam spory problem. Gdy uruchamiam grę "Wiedźmin 2 Zabójcy królów Edycja rozszerzona". Pokazuje mi się informacja:
Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc0000005). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację".
Co mam robić żeby działało?
Oto mój sprzęt (mam kompa stacjonarnego) :
System operacyjny: Windows 7 Professional SP1
Procesor: AMD Phentom(tm) II X4 955 Processor 3.20 Ghz
Karta graficzna: ATI Radeon HD 5700 series
Pamięć RAM: 4 GB
Sterowniki Direcxt: Direcxt 11
BŁAGAM O POMOC!!! z góry dziękuje
Jest odpowiedni temat dotyczący problemów z Edycją Rozszerzoną. A co więcej, taki sam błąd był w nim już zgłoszony, więc scalam.
 
ukasek098 said:
A co zrobić na spadek płynności ? Bo mi strasznie tnie a kiedys wszystko było pięknie.

Wejdź na konfigurację i spróbuj ręcznie zmienić AllowScatterDOF - z 1 na 0.
 
mam następujący problem: w 3 akcie po pierwszej rozmowie z Brygidą wybieram opcję "pójdź z nią od razu" (jak nie mogę jej znaleźć kiedy wybiorę dołącz później). I jak wybieram tą opcję to pojawia się czarny ekran i słychać tylko odgłosy gry. Ba mogę nawet się zabić (na ślepo zaatakowałem jakiś strażników i mnie wykończyli) i wtedy wszystko wraca do normy.
 
Tak, jeśli przez patcher. Nie, jeśli ściągasz ręcznie.
Ale i tak musisz mieć "co" spatchować, więc summa summarum zainstalowana gra przydałaby się.
 
Witajcie!

Zrobiłem tak jak pisze niżej.

Plik pack0.dizp znajduje się w plikach bin od 1 do 15 więc pewnie któryś z tych plików jest uszkodzony.

Uwaga do wszystkich tych którzy mają problem w czasie instalacji z jakimś (dowolnym) plikiem.
1. Należy ściągnąć plik http://pastebin.com/....php?i=k9Bd5ikX i zapisać go do folderu z patchem/aktualizacją (jak zwał tak zwał) (tam gdzie ściągano pliki bin/exe).
2. Następnie należy ściągnąć plik md5summer.
3. Plik md5summer.exe (z pliku zip) skopiować do katalogu z aktualizacją/patchem (tam gdzie ściągano pliki bin/exe).
4. Następnie należy uruchomić plik md5summer.exe po czym wybierać dowolną opcję (yes/no).
5. Dalej należy kliknąć na Verify sums i wybrać ściągnięty plik z listą sum md5.
6. Program sprawdzi (porówna) sumy z listy z plikami.
7. Jeżeli jakiś plik będzie czerwony należy ściągnąć ponownie z http://pl.thewitcher.com/ee_manual/. A następnie ponownie porównać sumy plików.

Wszystkie pliki świecą na zielono. Jest niby ok ale nadal widzi ten sam błąd.
 
Witam. Mam następujący problem. Podczas instalacji Edycji Rozszerzonej, instalator informuje mnie, ze plik pl0.wstrings jest uszkodzony. Sprawdzałem sumy kontrolne i wszystkie się zgadzają. Ignorowałem błąd, jednak kolejne pliki także były rzekomo uszkodzone. Co może byc nie tak ? Proszę o pomoc.
 
Ja już chyba z 10 razy ręcznie ściągałem te patche później sprawdzałem je tym sposobem co jest opisywany powyżej . Ale cały czas niezmiennie od patcha 27 jest kolor czerwony . Za pierwszym razem sprawdzania tym programem miałem 11 czerwonych aktualizacji później zmniejszyło się do 9 . Próbowałem na wszystkie sposoby ściągać te patche ale cały czas od 27 do 35 są czerwone . No i chyba przez to nie mogę dokończyć aktualizacji . Jest jakiś sposób żeby rozwiązać ten problem ??
 
Zauważył ktoś problem z dziwnym pogłosem w dialogach, czy cutscenach ? W pierwotnej wersji, przed patchem, owy pogłos nie występował. Jest to zabieg kosmetyczny, mający nadać mroku głosom postaci, czy też bug ?
 
Ja pobrałem uszkodzone pliki juz 3-4 razy i oczywiście tek które były uszkodzone nadal są :(
czy zawsze muszą być jakies komplikacje z uaktualnieniem?
Następnym razem zanim wydacie łatkę bądź rozszerzenie to sprawdźcie 3 razy. Człowiek płaci za grę ponad 200pln żeby mieć fajną (rodzimą) grę/opowieść a tak naprawdę to z tego Redzi macie na nastepną historię i Ch**j, to tak jak byście odbiorców mieli w DUPIE!!! A ciekawe ja sprawa ma się za granicą w innych wersjach językowych wie ktoś
 
Witam Serdecznie!
Zainstalowałem Edycję Rozszerzoną Wiedźmina 2 i chciałem zagrać w dodatkowe misje w akcie III. Kiedy ma zaczyna się misja związana z eskortowaniem opiekunki dzieci Foltesta, to nagle robi się czarny obraz. Głosy słychać i mogę też się poruszać postacią. Bardzo chciałbym zagrać w te misje, ale ten błąd mi to utrudnia. Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
 
miecio24 said:
Witam Serdecznie!
Zainstalowałem Edycję Rozszerzoną Wiedźmina 2 i chciałem zagrać w dodatkowe misje w akcie III. Kiedy ma zaczyna się misja związana z eskortowaniem opiekunki dzieci Foltesta, to nagle robi się czarny obraz. Głosy słychać i mogę też się poruszać postacią. Bardzo chciałbym zagrać w te misje, ale ten błąd mi to utrudnia. Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Zacznij grę od początku - zapisy nie działają.
 
Ale postać opiekunki pojawia się na ekranie i prowadzę z nią przecież rozmowę. Dopiero jak mam iść ją eskortować to pojawia się czarny ekran. Jesteś pewny, że to przez stare stany zapisu?
 
jeśli jeszcze ktoś ma problemy z aktualizacją gry do edycji rozszerzonej to polecam ręczną instalacje rozszerzenia,ponieważ przy pathowanbiu automatycznym następuje uszkodzenie plików - sam walczyłem 2 dni z aktualizacją ,dziś postanowiłem zainstalować wszystko ręcznie i działa ..
 
te pliki to chyba wszystkie jakieś uszkodzone albo tylko mi się takie ściągają dla testu ściągnełem plik TW2EE Patch 3.bin i nie wiażne jak go ściągam to zawsze te sumy kontrolne pokazują ,że jest czerwony zapewne tak samo jest z resztą nie mam zamiaru już więcej tego ściągać sumy kontrolne wysłałem redom niech oni teraz kombinują co jest nie tak bo ja mam już dośc patchowania gry od 3 dni ..
 
Pomóżcie!!! Przy włączaniu Wieśka pokazuje się medalion wilka i nic się nie dzieje. Mogę tak czekać w nieskończoność, a gra się nie włącza. Kilka osób miało już taki problem, ale z tego co czytałem nie został rozwiązany, a przynajmniej żadna z tych rad nie pomogła mi.
Miałem Wiedźmina 2,0 ściągnąłem er przed 17.04, potem dociągnąłem resztę. Było uszkodzone więc podmieniłem 1 i 2 part to się zainstalowało, ale gra się nie chce włączyć i jest ta głowa wilka. (robiłem też reinstal, ten frem..coś tam..net 4 i nic nie pomaga). Dlatego po przeczytaniu dziesiątek stron postów i po wielu próbach proszę o pomoc (więc nie piszcie że już było, bo to co znalazłem to próbowałem).
 
miecio24 said:
Ale postać opiekunki pojawia się na ekranie i prowadzę z nią przecież rozmowę. Dopiero jak mam iść ją eskortować to pojawia się czarny ekran. Jesteś pewny, że to przez stare stany zapisu?

REDzi potwierdzili, że zapisy z aktu III nie działają prawidłowo i podobnie może być też w innych aktach.
 
U mnie przy końcowej instalacji wyskakuje bład C:\Program Files\Wiedżmin2\CookedPC\movies\arjan_dead_fb.usm ale nie tylko, każdy plik z ,,movies,, jest ponoć uszkodzony .Napisane jest także ,,wystąpił błąd podczas próby odczytu pliku zródłowego , plik żródłowy jest uszkodzony > Nie moge tego komunikatu jak tu inni pisali ignorować . Proszę o pomoc.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom