Edycja Rozszerzona, wydanie z 2008 roku - pytanie.

+
Edycja Rozszerzona, wydanie z 2008 roku - pytanie.

Witam.

Mam pytanie zahaczające o archeologię, jeśli nie nekrofilię. Otóż:

Dawno dawno temu, w 2007 roku kupiłem grę Wiedźmin - w edycji kolekcjonerskiej. W środku wielkiego pudła było małe pudełko z płytkami - czyli standardowe, sklepowe wydanie gry.

Jakiś rok później pojawiła się Edycja Rozszerzona - i zdobyć ją można było na, o ile pamiętam, 3 sposoby:

-pobrać zawartość dodatkową z netu
-kupić Edycję Rozszerzoną zawierającą wszystkie płytki (opcja dla tych, którzy gry jeszcze nie mieli)

-dla ludzi mających wolny net ORAZ posiadających oryginalne wydanie premierowe istniała opcja trzecia: kupno (za jakieś 19-20 zł) pakietu "rozszerzającego" edycję podstawową do rozszerzonej. Były tam DVD boxy z dodatkowymi płytkami, do których można było przełożyć płytki z wydania podstawowego.

Pytanie brzmi:

Czy ktoś z Was jest mi w stanie powiedzieć co było na płytce z grą z tego pakietu rozszerzającego? Czy były to tylko patche upgrade'ujące zainstalowanego Wiedźmina- czy też była to cała gra w wersji 1.4/1.5?



Pytam dlatego, że pożyczyłem kiedyś komuś DVD boxa(tego, z rozszerzenia) z obiema płytkami (grą z wydania podstawowego - i właśnie płytką o którą pytam). Wiadomo - poszło w ludzi i nie wróciło. Jako, że mam kolekcjonerki wszystkich 3 Wiedźminów, ten brak doprowadza mnie do szału. Mogę oczywiście kupić W:ER w jednej ze stu postaci (GOG, Steam, edycja 10lecia, platynowa kolekcja itd) - ale postawiłem sobie za cal odzyskać DOKŁADNIE TO czego mi brakuje.

Wydania premierowe można jeszcze kupić (głównie używane) - to załatwi brakującą płytkę z oryginalną grą. Edycję Rozszerzoną w identycznym pudełku jak wtedy(ze srebrną głową wilka) też da się kupić - to załatwi brakującego DVD boxa - ale jest tam jedna płytka która zawiera grę w wersji 1.4 czy 1.5 i stąd mój dylemat. Jeśli na płytce której mi brakuje była gra 1.4/1.5 to kupno tego załatwi sprawę - ale jeśli były to same patche - to nie będzie to to, czego szukam.

Pomóżcie proszę :)


Update:

Pakiet nazywał się (nomen omen) "Wiedźmin Update" - i z tego, co wyszperałem płytka zawierała samego patcha - czy ktoś z Was kupił może i posiada to dalej? Jeśli tak - bardzo bym prosił o wrzucenie fotki, bo chciałbym sobie przypomnieć, jak to cholerstwo wygląda :)
 
Last edited:
Zainstalowałem sobie Wiedźmina Edycję Rozszerzoną, która jest w wersji 1.4, pobrałem i zainstalowałem patcha 1.5. W uaktualnieniach na stronie: http://thewitcher.com/pl/witcher1 jest do pobrania jeszcze Polska paczka językowa i moje pytanie jest takie, czy muszę zainstalować tę paczkę językową, czy nie? W grze mam język Polski.
 
Top Bottom