Efekt Uboczny - pytania związane z rozgrywką

+
Efekt Uboczny - pytania związane z rozgrywką

Niech ten topic służy za miejsce do zadawania pytań i udzielania na nie odpowiedzi.No i ja może zaczne: wie ktoś co można zrobić z perfumami, na które receptę dostajemy od Milki?
 
perfumy ?.A za co ona nam daje perfumy ? Lol czyżbym cos przeoczył..Ja sie pytam jednak jak może mi pomóc ten Riv, z którym walczę w celi. Niby dałem mu wygrać, jest ok, spotykam go niedaleko karczmy pod Misiem Kudłaczem i zn im pogadać nie idzie.
 
To ja może zapytam, ile razy trzeba wygrać w kości z Miłką, aby quest został zaliczony?I przy okazji, czy w tym modzie jest jakaś sex karta? :D
 
Z Milka grasz w kosci ,az stwierdzi ze nie ma juz pieniedzy (zwykle 2-3 wygrane z rzedu przy ostrym podnoszeniu stawki), potem i tak grasz w kosci z szulerami w szulerni,Riv moze pomoc w pokonaniu szefa bandy na sam koniec moda, a dla perfumow nie znalazlem zastosowania, choc jeden poczatkujacy szuler placze ze nie moze wrocic do domu z niczym jak przegra pieniadze
 
EvilPwned said:
I przy okazji, czy w tym modzie jest jakaś sex karta? :D
To jest dobre pytanie :)Trzeba by było znaleźć ten pradawny PDF gdzie była lista rzeczy, które ukażą się w dodatkach , ale nie wiem zbytnio gdzie tego teraz szukać ;D
 
Ha, wszystko pięknie, z waszych wypowiedzi wnioskuję, że Miłkę ograć można, tylko mi jakoś to nie wychodzi. Do tej pory nigdy z grą w kości kłopotów nie miałam, a tu zarówno Miłka, jak i Navik ciągle wyciągają ode mnie pieniądze, mimo że grałam z nimi nie wiem ile już razy. Nie wiem, może to jakiś błąd, ale gra wyraźnie nie chce, abym choć raz wygrała. Dammit...
 
to ja mam takie pytanie czy na cmentarzu na pewno rosną jakieś rośliny bo ta elfka co ma rane mówiła o jakiś roślinach ???
 
Dexter350 said:
to ja mam takie pytanie czy na cmentarzu na pewno rosną jakieś rośliny bo ta elfka co ma rane mówiła o jakiś roślinach ???
Coś mi się zdaje, że nie masz zdolnośći "Zielarstwo" i nie możesz zbierać ziół.
 
Zna ktoś kombinację znaków do tego kamienia w magazynie magów? Co dziwne zakażdym razem kiedy użeyję Ard, wszystko jedno kiedy. Wyskakuje, że to chyba zła kombinacja. ???
 
Not o ja też mam pytanie. Co trzeba zrobić żeby elfia łowczyni dała nam łaskawie klucz na cmentarz? Bo mam w dzienniku wpis, że muszę z nią porozmawiać o kluczu jednak nie ma takiej opcji w dialogu.
 
Hmmm ... wykonałaś zadanie dla Kompani Braci ? Ewentualnie rozmawiałeś już z jegomościem urzędującym obok magazynu kowala ?
 
Aby wejść na cmentarz trzeba pogadać z kolesiem który siedzi w pobliżu bramy na cmentarz potem z kolesie który mieszka w budynku gdzie był Zakon płonącej róży a potem juz można iść do elfki
 
Co do kompani to dostałem od nich ten kamyczek co to umożliwia przejście przez portal na cmentarzu. A jak nazywa się ten jegomość przed magazynem kowala?Z gościem przed cmentarzem już gadałem, Z gościem w dawnej (przyszłej) siedzibie Zakonu również. A elfka, jak nie chciała dać, tak nie daje (klucza oczywiście ;)).
 
Nie miałem tej cutscenki. I to pewnie też wyjaśnia dlaczego nie ma kapłanki w świątyni Melitele, tylko widzę ją przez drzwi w magazynie (znaczy widzę zielony napis "Nirka" jak nacisnę alt).
 
Jeśli wykorzystałeś wszystkie opcje dialogowe u jegomościa na "E" to po wejściu do magazynu powinna włączyć się cutscenka, potem porozmawiaj z Elfką, a powinna dać Ci klucz
 
Wykorzystałem wszystkie opcje dialogowe, a cutscenki nie było. Nic, zacznę jeszcze raz, może tym razem skrypt zaskoczy prawidłowo ;)Dzięki za pomoc.
 
Top Bottom