Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
@michalek12345 Info o miejscu zdjęć to na pewno plotki. Nigdzie nie było żadnych informacji potwierdzających cokolwiek. Bagiński mówił, że niektóre sceny (albo w ostateczności wszystkie, gdyby się nie udało tutaj) mogą być realizowane na terenie Wielkiej Brytanii, więc pewnie stąd się to wzięło.
 
A Bagiński nas strolluje i zrealizuje film w pełnej technologii cyfrowej, bez udziału aktorów. Co najwyżej kaskaderów do mocapu niektórych scen wynajmie :p.

Oby ten projekt w ogóle doszedł do skutku, bo zaczynam mieć co do tego spore wątpliwości :p.
 
Jestem pewien co do dwóch osób, które bym chętnie zobaczył w tej ekranizacji
Mads Mikkelsen (Geralt) - to jest idealny odtwórca
Katie McGrath (Yennefer) - po prostu stworzona do tej roli


 

Attachments

  • gallery_cult-merlin-s05-e10-6.jpg
    gallery_cult-merlin-s05-e10-6.jpg
    67.7 KB · Views: 21
Co do Ginewry (Katie McGrath) to może, może, ale - i tak sądzę że Ewa Green będzie lepsza. Po prostu Katie jakoś tak, nie do końca mi pasuje, za to Ewa - o - tu jak najbardziej. Ale, co ja tam wiem. ;)

---------- Zaktualizowano 15:29 ----------

Wiem, moim faworytem była Monika, ale... lata lecą.
 
Last edited:
Za brzydka ta Katie na Yennefer. I ma zbyt "niesympatyczną" urodę. Ja wiem, że Yennefer miała charakterek, no ale bez przesady :p Patrząc na trzecie zdjęcie raczej bym ją wziął na statystkę do Passiflory :v
 
W zeszłym roku Tomasz Bagiński mówił że w pierwszej połowie 2016 miały ruszyć zdjęcia, ale jak na razie straszna cisza. Mam wrażenie że w tym roku absolutnie nic nie zostało ujawnione, i trochę się boję że to nie wypali, albo że budżet za mały, jeśli sceny walk mają robić wrażenie to jednak potrzebują sporo kasy, a ładne przedstawienie igni czy Quenn , może przerosnąć ich możliwości, nawet jeśli walk będzie stosunkowo niewiele. Oby ten projekt wypalił i oby szczytem możliwości nie było użycie Axii na kozie :D
 
Przy Evie nie chodzi o urodę, chociaż trudno jej tejże odmówić, ale o to "coś", czego u proponowanej przez Ciebie aktorki nie widzę.To samo ma Monica Bellucci, chociażby.
 
Jak dla mnie jest z tysiąc razy ładniejsza od Evy Green którą tutaj tak wszyscy wychwalają. Wystarczy jej założyć soczewki i może być Yennefer.

No sorry, ale to jest akurat bardzo subiektywne.
Ładniejsza według jakich kryteriów?

Eva urodą, ekspresją i charyzmą sprawia, że nie da się jej zapomnieć.
Podlinkowana przez ciebie aktorka, choć obiektywnie ładna (nawet jeśliby nie była w moim guście - brzydką jej nie nazwę) przypomina mi dziesiątki innych modelko/aktorek, z których żadnej nie wymienię choćby z nazwiska.
 
Jestem pewien co do dwóch osób, które bym chętnie zobaczył w tej ekranizacji
Mads Mikkelsen (Geralt) - to jest idealny odtwórca
Katie McGrath (Yennefer) - po prostu stworzona do tej roli




Generalnie bardzo lubię Katie, według mnie do grania czarodziejki jest znakomita pod każdym względem :p I choć wolałbym Eve Green to jednak Katie jest bardziej prawdopodobna pod względem płacy itd. :p Więc ja jestem za.
 
Nie mówcie, że niepodobna :D Trochę makijażu i Yennefer jak ulał. Poza tym Katie ma już w portfolio rolę czarodziejki, to jej plus. :D No i droga raczej by nie była zanadto. W końcu z większych ról to kojarzy się ją właśnie z Morganą z Przygód Merlina. No i jest z Irlandii, a Bagiński celował w brytyjskich aktorów, więc prawie pasuje :D

 
Last edited:
No sorry, ale to jest akurat bardzo subiektywne.
Ładniejsza według jakich kryteriów?
Według wszystkich. Jak już się czepiasz mojej wypowiedzi, to zauważ, że to była odpowiedź na inną subiektywną opinię. Zresztą jesteśmy ludźmi, mamy różne gusta i nie ma obiektywnych opinii.
 
Dużo przemawia za Katie. Uroda (aktorka jest śliczna), włosy, podobieństwo do Yennefer, doświadczenie z grania kapitalnej czarodziejki i tak jak każdy powtarza, nie będzie trzeba jej wypłacać nie wiadomo jakiej gaży. Jest jak najbardziej w zasięgu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom