Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
Zapewne chce najpierw zdobyć jak najwięcej materiałów zanim strażnicy zaczną go szczuć psami albo ostrzeliwać pociskami ogłuszającymi.
Mam nadzieję, że szybko biega.
Wyobrażam sobie adventusa w stroju maskującym ukrytego gdzieś głęboko w pokrzywach, żywiącego się batonami energetycznymi i sikającego do butelki. A metr od niego przechodzą uzbrojone patrole.
 
Trzeba zacząć przygotowywać akcję ratunkową żeby w razie czego odratować materiały, ekhm... to znaczy adventusa gdyby został pojmany i wzięty na tortury.
 
Zabawa jak w grze skradankowej. Słyszysz "action", wyciągasz kamerę i kręcisz. Słyszysz gadanie po węgiersku bo zbliżają się goście z ekipy pilnujący murów, chowasz kamerę i udajesz, że podziwiasz piękne formacje skalne (faktycznie piękne).

Materiał wrzucę jak wspomniałem na reddicie jutro. Wybiorę się pod zamek jeszcze raz czy dwa dzisiaj, bo szykują dopiero największy sprzęt (drony, hexatrony) na zdjęcia. Dużo dymu, mają ogromne dymiarki, chyba jakieś czary albo atak na zamek. Bo mgła to to na pewno nie jest.
 
Mahesh Jadu na 90% jest Vilgefortzem, no i jest tam Triss, więc atak na KM odpada. Ale z tym atakiem to tylko moje zgadywanki do czego może służyć dym.

Można pałętać się przy murze dookoła zamku, ale ponoć niektórych przeganiali w jakichś miejscach. Ja znalazłem takie, gdzie z 40x zoomem mogłem nagrać akceptowalnej jakości filmiki. Niestety cyfrówką, a nie główną kamerą, bo mój teleobiektyw niedomagał. Ale i tak coś widać :p Nie całe sylwetki, popiersia tylko bo mur zasłaniał, ale dobre i to
 
Możliwe, że rzeczywiście 2 sceny osobne tam kręcą. I wtedy wszystko staje się jasne. Magowie mają obok swoją bitwę a Geraldo albo walczy ze strzygą albo bawi się w wiedźmińskiej fortecy.
Post automatically merged:

A sceny z obu zamków połączą w jedno.
 
ożna pałętać się przy murze dookoła zamku, ale ponoć niektórych przeganiali w jakichś miejscach.

A po skałach z których widać zamek?
Post automatically merged:

Jesli jest jeszcze po co, za chwilę obieram kierunek na Ogrodzieniec.
 
Last edited:
A po skałach z których widać zamek?
Tych tuż obok muru? Raczej nie. Ktoś tam wchodził, ale akurat jak nikogo nie było. Teraz podobno przegonili z tego miejsca wszystkich, może coś tam kręcą poza murami bo jacyś węgrzy sprzątali tam liście :p
 
Tak sobie myślę, że jakby się udało namierzyć reżysera to byłaby szansa ustalić co tam mniej więcej kręcą. Wiemy już który reżyser zajmuje się którym odcinkiem oraz jako tako o czym poszczególne odcinki będą.
 
Dammit... No nic, myślisz, że na 16:30 jest sens się wybierać? Wcześniej nie dam rady.
Możliwe, że będą kręcić do wieczora, jeszcze nie wjechali z całym sprzętem rzekomo.

Tak sobie myślę, że jakby się udało namierzyć reżysera to byłaby szansa ustalić co tam mniej więcej kręcą. Wiemy już który reżyser zajmuje się którym odcinkiem oraz jako to o czym poszczególne odcinki będą.
Mam w kadrze całą ekipę gdy kręcili scenę na zamku, i na pewno nie było tam Sakharova / Brandstrom. Jeśli Alex Garcia przyciął brodę, to mógł tam być on
 
To jak, ktoś z forum wbija? Jestem znów pod zamkiem na skałkach, kręcili teraz dronem i chyba szykują coś poza murami
 
Kurde, mogłem właściwie podjechać, miałem dzisiaj wolne a z Tarnowa to nie tak daleko. No nic, cała odpowiedzialność pozostaje na Twoich barkach żołnierzu.
 
Dla mnie to wygląda na mgłę, nie dym "bitweny" czy coś w tym rodzaju. Równie dobrze mogli potrzebować w sceny gdzie czarodzieje chodzą w mglisty dzień po jakichś ruinach. Tak więc sceny w Ogrodzieńcu mogą być kolejnym zapychaczem.
bandicam 2019-04-09 16-56-12-912.jpg

Martwi mnie natomiast, że Mahesh Jadu może rzeczywiście być Vilgefortzem, wolałbym by grał Borcha, a z Vilgiem wstrzymali się do drugiego sezonu, ale co zrobić.
@adventus.991 Było gdzieś widać Henrego?
 
Na planie Charlotte Brandstrom, więc to epizod 5 lub 6, ale 5 to Ostatnie Życzenie, a 6 Granica Możliwości, więc nie wiem co oni tam wyprawiają w tym Ogrodzieńcu w końcu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom