Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
Well. Brzydki jest wystarczająco chyba. Ale ma jakąś taką minę zawsze... Jakby za karę mu grać kazali, czy coś. ^^ Nie wiem, nie wiem. Chyba nie...
 
No ja nie wiem, o co chodzi, ale mi nie pasuje i szlus. Jako typ ludzki ogólnie. Bo aktorsko go oceniam dobrze, ale miłością nie pałam.
 
Nie rozumiesz! ;P
Pasuje wizualnie, bo brzydki i w ogóle, ale mi się kojarzy ze złymi postaciami. Coś w skrzywieniu ust ma takiego, jakby patrzył na ludzi z góry.
Odpada.
Zadecydowałyśmy :)

O, o, właśnie! Widzę, że w Muszkieterach gra Rocheforta, no tak, to dokładnie taki typ! Bubek ;p


...ale też mi się pomyliło, to nie on grał w Matriskie. Tylko ten drugi ;p
O, ten -> http://www.filmweb.pl/person/Lambert+Wilson-49106
 
Ekhm... zobaczcie sobie co Mikkelsen ma wpisane w zakładce pt. "głosy": http://www.filmweb.pl/person/Mads+Mikkelsen-63456

Ratunku!!! One są wszędzie!!!
 
Facet jest idealny, nie jest wszędobylski i oczywisty jak ładne (i brzydkie) twarze ze Świętego Lasu. Ma twarz charakterystyczną i daleko mu do amanta, ma podły uśmiech i "brzydki" głos. No wypisz wymaluj Geralt z Sagi. Nie wspominając o tym, że to świetny i bardzo sugestywny aktor. xP

Jak widzę jednak nie z ładniejszą częścią forum nie wygram, więc idąc w zgodzie z trendami, może...

 
undomiel9 said:
Odpada.
Zadecydowałyśmy :)

Wyobrażacie sobie ile by potrwał casting do "naszej" wymarzonej wersji "Wiedźmina"? XD

Jedno jest pewne. Nie chcę pana Skrzetus... tfu! Michała Zabrali_Mi_Kobietę Żebrowskiego. oO'

@Narsereg. XD Skończ Waść, itd.
 
No już dobrze, dobrze. Pogodzę was wszystkich! Niech to będzie...

Tim Roth


Nie ma za co.
 
Zgadzam się, że za niski. Jeszcze tego brakuje, żeby Geralt był 6cm niższy ode mnie. :p

Jak już chcemy niskiego, to Jason Statham. Ma przynajmniej te marne 1,8m. ^^
 
Ja mam 1,94 m nadam się?

Gdzie jest napisane, że Geralt był wysokim człekiem?
 
John Rhys-Davies w LOTR był za wysoki do roli. Czy przeszkodziło mu to grać? :p Komputerowo się Tima powiększy. ;) Zawsze w rezerwie może być

Edward Norton
 
Narsereg said:
Ja mam 1,94 m nadam się?

Gdzie jest napisane, że Geralt, był wysokim człekiem?

Masz tę rolę! XD

A co do Geralta. Mówiłyśmy o "tym czymś". Więc... dla większości z nas (kobiet) główną składową "cosia" jest "niepodły" wzrost. XD Koleżanki zapewne się zgodzą. ^^

Norton! Dobre! I fight club murowany. :p
 
Narsereg said:
Ja mam 1,94 m nadam się?

Gdzie jest napisane, że Geralt był wysokim człekiem?
Nie za długi jesteś?? xD Mi tam styka jakieś ~1.78m xD W sam raz. A ciebie trzeba by było skrócić.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom