Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
Ciekawe czy będą przedpremierowe recenzje . Jak nie będzie w ogóle to znaczy , że coś jest jednak nie tak . Te 4 odcinki powinni jednak dać dziennikarzom .
 
Serial ma kategorię wiekową 16+

Skąd taka informacja? Inna sprawa, że w amerykańskiej telewizji najwyższą kategorią jest TV-MA - odpowiednik kinowej kategorii R - czyli niewskazane dla osób poniżej 17 roku życia. Taką kategorię miała chociażby Gra o tron.
 
Ja tam jestem w stanie zrozumieć aktorów, którzy wolą nie czytać "na przód" książek, które adaptują. W tym wypadku to co się dzieje z Ciri później (po Krwi Elfów) mogłoby zmienić postrzeganie Freyi o tej postaci i tym samym niejako wpłynąć na jej OBECNĄ interpretację.

Przykładowo - Viggo Mortensen nie miał pojęcia co to Władca Pierścieni zanim zaczął grać Aragorna. Peter Dinklage z kolei w ogóle nie przeczytał książek Martina.

To nie aktorzy mają dobrze znać lore. Tylko showrunnerzy i scenarzyści przede wszystkim.
 
To +16 to chyba placeholder? Po teaserze bym nie powiedział, że serial może mieć kategorię niższą niż 18+ z tymi zwłokami w kawałkach i kałużami krwi
 
To +16 to chyba placeholder? Po teaserze bym nie powiedział, że serial może mieć kategorię niższą niż 18+ z tymi zwłokami w kawałkach i kałużami krwi

Nie no wydaje mi się, że 16+ temu nie przeszkadza w żaden sposób. (jest w ogóle taka kategoria jak 18+? jeśli chodzi o seriale i "normalne" filmy? Gra o Tron napewno nie miała takiej)
 
BTW, już teraz stawiam na to że Dara to będzie ten cintryjski doppler co zmienia się w Cahira i Myszowora. Aktor który gra Darę był skanowany cyfrowo

Nie no wydaje mi się, że 16+ temu nie przeszkadza w żaden sposób.
Nie wiem jak to tam jest na Netfliksie. Sądząc po tweetach Lauren to serial powinien mieć najwyższą kategorię wiekową
 
Why people should watch the show?

Lauren: Cause we think it's really good?

XD

Nikt się jeszcze nie pytał o nilfgaardzkie zbroje, ciekawe.
BTW, już teraz stawiam na to że Dara to będzie ten cintryjski doppler co zmienia się w Cahira i Myszowora.
Myślałem, że to oczywiste.
 
BTW, już teraz stawiam na to że Dara to będzie ten cintryjski doppler co zmienia się w Cahira i Myszowora. Aktor który gra Darę był skanowany cyfrowo


Nie wiem jak to tam jest na Netfliksie. Sądząc po tweetach Lauren to serial powinien mieć najwyższą kategorię wiekową
No na netflixie nie ma chyba wyższej kategorii niż 16+ właśnie
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom