Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
Yen trzyma raczej sztylet, jak się dobrze przyjrzeć to pod pachą Geralta widać czubek ostrza. A plakat rzeczywiście jakiś taki dziwny.
 
Ekhm.View attachment 11021615
Tak narzekacie na tego Wiedźmina z 2001, który owszem nie był dobry, ale miał dobre strony. Wydaje mi się że scena z końcówki, kiedy Geralt spotyka Ciri, wypadnie gorzej u netflixa, tak samo jak relacja Geralt - JAskier. A nie są to liche sprawy.

O rany, zapomniałam jakie te dialogi były drętwe :D
Plakat wygląda gorzej niż niektóre fanowskie przeróbki, które pojawiały się na reddicie, powinni zatrudnić lepszego grafika
 
O rany, zapomniałam jakie te dialogi były drętwe :D
Plakat wygląda gorzej niż niektóre fanowskie przeróbki, które pojawiały się na reddicie, powinni zatrudnić lepszego grafika

O wiele lepszy był ten 'pierwszy' plakat:
tes.jpg
 
Jak tak sobie przypominam to pierwsze plakaty GoT'a też jakieś super nie były (Ned na tronie??)

A potem w kolejnych sezonach tylko powtarzali jeden i ten sam motyw - twarze głównych bohaterów
 
Mnie się ten plakat bardzo się podobał, choć nie wiedziałem wówczas o tej serii nic i dawał mylne wrażenie, że to Ned jest bohaterem.
View attachment 11021636

Nie no mi też on się generalnie podoba. Jest prosty, estetyczny. Ale jednocześnie niezbyt oryginalny ;)

A co do Neda - to przepraszam, ale w 1 sezonie to on zdecydowanie był głównym bohaterem. W zasadzie to jedyny sezon, gdzie można takowego wyróżnić (moim zdaniem).
 
Skąd jest to konkretne ujęcie? Nie pamiętam by w jakiejkolwiek scenie Żebrowski miał wiedźmińskie oczy

Było to w różnych scenach, w różnych odcinkach (na pewno w tym ze smokiem, ze strzygą czy choćby jak ratuje Calanthe i pavettę w lesie), zdarzała się też wersja "full black" (np w trakcie walki z bandą Renfri czy z potworkami koło mostu) podobna do Cavilla w scenie z kikomorą ze zwiastuna.
 
Last edited:
Ojoj.

Średni ten plakat, równie dobrze mógłby być zrobiony przez fana ogarniętego z fotoszopem.

Z tym ogarnięciem to też nie ma co przesadzać :)

Naprawdę mogli o coś poprosić fanów, kiepska fotoszopka pod kątem technicznym i kompozycyjnym.

Zaraz, ktoś serio porównuje plakaty z GoT z tym czymsiem? <okej>
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom