Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
Po co wzięli takiego zarąbistego Skandynawa na Eista jak ostatecznie nic skelligijskiego po charakteryzacji w nim nie ma? Rozumiem później, pod Marnadalem, ale w Kwestii Ceny nie powinien być jeszcze zcintryzowany :/
To samo można by powiedzieć o Myszoworze. Z której strony on niby przypomina druida? Chwała Adamowi Leywemu że chciało mu się zapuścić brodę, bo tak to w ogóle nie przypominałby książkowego Myszowora.
 
Najdziwniejsze jest, że Eist wydaje się łoić krzesłem ludzi, którzy wyglądają bardziej skelligijsko niż on. Czy ten łysawy, duży dość z rudą brodą to jest Crach? Chociaż jak pamiętam zdjęcia tego aktora, co go gra z okresu zdjęciowego to miał bujną czuprynę.
 
Czy tylko ja w produkcji Netflixa patrząc na Cavilla z gołą klatą - widzę Tarzana? Nie mogę się od tego uwolnić.
 
Na tej stronie piszą o CCXP - Sao Paulo Comic Con- 8 grudnia
Godziny nie podali
 
Fajny wywiad, na końcu Henry mówi, że jego ulubione opowiadanie to Okruch Lodu, podoba mi się to, co mówi o Geralcie i Vesemirze. Najbardziej od 14 minuty, bo wcześniej mówi też o masie ogólników, o których wspominał wcześniej.
 
Wiem, że temat treści poszczególnych odcinków był już poruszany, ale wracam jeszcze raz i śmiało mnie poprawcie jeśli się mylę :)

Pomijając dodane wątki to w kolejnych odcinkach dostaniemy (przynajmniej częściowo) następujące opowiadania:

1) Początek końca - Mniejsze zło
2) Cztery marki - Kraniec świata
3) Zdradziecki księżyc - Wiedźmin
4) O bankietach, bękartach i pochówkach - Kwestia ceny
5) Niespełnione pragnienia - Ostatnie życzenie
6) Ginące gatunki - Granica możliwości
7) Przed upadkiem - Miecz przeznaczenia
8) Coś więcej - Coś więcej

Jak to widzicie? Nie śledzę absolutnie wszystkich nowinek więc być może było już gdzieś oficjalnie mówione co trafi do którego epizodu, a mnie umknęło.
 
1) Początek końca - to też w jakimś sensie jest Coś Więcej, bo jest atak na Cintre i śmireć Calanthe. Dodatkowych wątków nie ruszam, nie doczytałam.

A to ciekawe akurat. Dość "niepopularny" wybór.
Tak, zwłaszcza jak mówi, jak go dotknęło to, że Geraltowi wreszcie udało się ułożyć sobie życie z Yen, a potem okazuje się, że to nie prawda. I wszystko się rozpada.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom