Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
Po zalogowaniu się nie ma żadnej daty więc sądzę że jest tak jak Nars pisze. Oczywiście zawsze cień szansy istnieje, bo Netflix potrafi robić swoje produkcje w dość szybkim tempie, ale nie nastawiałbym się.
 
Naekranie już o tym kilka miesięcy temu mówiło , że wg ich źródeł premiera będzie w listopadzie 2018 . Lauren na twiterze daje nam przeterminowane info??? Przychodzi mi jedynie na myśl , że może być odcinków 5-6 . Możliwe jest kręcęnie takich produkcji w kompletnej tajemnicy ????
 
michalek12345;n10641931 said:
Naekranie już o tym kilka miesięcy temu mówiło , że wg ich źródeł premiera będzie w listopadzie 2018
To forum już wiele razy się przekonało jakie "źródła" zazwyczaj mają tego typu portale i jaka jest ich wiarygodność ;) W większości fejki oparte na plotkach, plotki na fejkach, albo plotki na fejkach które oparte były o inne plotki. Byleby newsy były. Jeśli serial był w ogóle planowany na 2018 rok, to dawno temu i jest to już mocno nieaktualna informacja.

michalek12345;n10641931 said:
Lauren na twiterze daje nam przeterminowane info??? Przychodzi mi jedynie na myśl , że może być odcinków 5-6 . Możliwe jest kręcęnie takich produkcji w kompletnej tajemnicy ????
Nieważne czy odcinków jest mało czy dużo, pewne ważne etapy produkcji i tak trwają zawsze bardzo długo. Pre-produkcja i konstruowanie scenariusza zwłaszcza.

Kręcenie w kompletnej tajemnicy jest możliwe, ale kompletnej -Znaczy się, bez żadnych informacji, a my dostajemy od Lauren częste raporty i wiadomo, na czym stoją. Wątpię, że to spisek i te wszystkie tweety, oświadczenia i fotki ze spotkań robią dla mydlenia nam oczu :p
 
adventus.991;n10645351 said:
Nieważne czy odcinków jest mało czy dużo, pewne ważne etapy produkcji i tak trwają zawsze bardzo długo. Pre-produkcja i konstruowanie scenariusza zwłaszcza

Okres pre produkcji Gry o tron można liczyć w latach. Nie zapominajmy też o post produkcji. Wiesiek ma i magię, i potwory, a i spektakularne sceny destrukcji się znajdą (na małą skalę - Pavetta, na większą - dżin). obrobienie tego po zakończeniu zdjęć, zabiera sporo czasu.
 
Last edited:
Nie zapominajmy jednak, że seriale to nie filmy i w większości ich rozmach (a co za tym idzie budżet i postprodukcja) jest zdecydowanie mniejszy.
Stąd nie porównywałbym czasu realizacji filmów do serialowego Wiedźmina.
 
Tylko że film trwa powiedzmy dwie godziny, a sezon serialu w sumie to przynajmiej kilka godzin. Nie znam się, ale jak dla mnie więcej pracy jest zdecydowanie przy serialu. Koszty w filmie kinowym, szczególnie tym bardziej rozbudowanym, są generowane w znacznym stopniu przez gaże aktorów, a nie przez rozmach. Przecież pięćdziesiąt milionów za rolę nie jest niczym niezwykłym w tej branży, a to spokojnie by mogło pokryć zapotrzebowanie na cały sezon takiego Wiedźmina. I to z Madsem w roli Geralta.
 
Te zdjęcia Lauren z twitera z śnieżnym klimatem to skąd ??? Bo na pewno nie z Los angleles ..... Prima Aprilis to kilka lat temu to była tradycja , że zawsze był zapowiadany serial o wiedźminie 1 kwietnia . Jak to się wszystko pozmieniało,,,,
 
Last edited:
Ithlinne_Aegli;n10799811 said:
Pewnie się minęłam z Lauren gdzieś w centrum, też wczoraj popołudniu krążyłam, ffffuuuuuu :D

Oj tam się minęłaś, przyznaj że na pączku byłyście.
 
Mi to niewinne zwiedzanie ruin zamków mocno pachnie szukaniem plenerów. Choćby w pierwszym opowiadaniu mamy całkiem spektakularną scenę rozgrywającą się w ruinach pałacu.

 
Nars;n10804641 said:
Mi to niewinne zwiedzanie ruin zamków mocno pachnie szukaniem plenerów. Choćby w pierwszym opowiadaniu mamy całkiem spektakularną scenę rozgrywającą się w ruinach pałacu.

Gdyby tak było, to są na właściwym tropie, bo wygląda to na rajd szlakiem orlich gniazd. Są tam istne perełki na czele z Ogrodzieńcem, czy Tenczynem!

Edit. Dopiero teraz zwróciłem uwagę - zdjęcie umieszczone na stronie (profilu czy jak to się tam nazywa) Pani Lauren, to właśnie Ogrodzieniec (od podzamcza jeśli dobrze pamiętam wygląda to jeszcze lepiej. Popieram ten wybór!
 
Last edited:
Ale w jaki sposób ruiny zamku warownego mają robić za jakiś dwór w większości drewniany otoczony palisadą? Chyba że zatriumfuje wizja redów i faktycznie stanie tam wielkie zamczysko w stylu gotyckim. A to i tak przydałby się nieco bardziej kompletny okaz.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom