Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
Czy w Krwi Elfów jest wystarczająco materiału by ciągnąć go przez kawałek pierwszego oraz cały drugi sezon?

Moim zdaniem Krew Elfów porządnie (czytaj: dokładnie) zekranizowana to spokojnie materiał na 8 odcinków. Z czego dwa pierwsze to mogłoby być z powodzeniem szkolenie Ciri.

Ale - jak już rzekłem - z materiałów z produkcji wyłania się ciężka do oszacowania ilość zawartości dodanej więc i rozkład na sezony oraz to, co zostanie z takiej Krwi Elfów ciężko oszacować.
 
Animacja pewnie byłaby ciekawa, niewykluczone zresztą, że coś takiego kiedyś powstanie.
Ja właśnie nie pamiętam dokładnie co się dzieje w poszczególnych tomach, tzn. pamiętam całość ale mam czasem problem z rozgraniczeniem, czy poszczególne wydarzenia miały miejsce w jednym czy drugim tomie. W Krwi Elfów jest szkolenie Ciri w Kaer Morhen, podróż z wymiotująco-przymilającą się do Geralta Triss przez Kaedwen, nauka Ciri w Ellander, poszukiwanie Rienca przez Geralta, chyba jakieś wątki polityczne wprowadzające do wojny... Na sezon to rzeczywiście by starczyło, a pewnie jeszcze o czymś zapomniałem.
 
Sama KE jako cały sezon zostałaby odebrana jako długaśny filler, nie oszukujmy się że rąbanina z Micheletami to coś co może dorównać batalii pod Sodden.

Jeśli mam strzelać:
Zezon 2: KE + pierwsze rozdziały CzP, finał na Thanedd
Zezon 3: reszta CzP + ChE
Zezon 4: WJ
Zezon 5: PJ
 
Aż dziw, że do pierwszego sezonu GoT nie dodali wielkiej bitwy, a jakoś się przyjęła. Duże ryzyko twórców.
 
Skoro już bawić się w Logikę Świata i elfy szprechają z irlandzkim akcentem, dwarfy powinny mówić z niemieckim (duvvelsheys zobowiązuje)
 
Skoro już bawić się w Logikę Świata i elfy szprechają z irlandzkim akcentem, dwarfy powinny mówić z niemieckim (duvvelsheys zobowiązuje)
No, a która rasa będzie mówić z polskim akcentem? Niziołki?😃
 
Last edited:
Tak patrzę, że bardzo nisko mu ten srebrny dali, to jest wysokość strzemion praktycznie. Czyli za każdym razem gdy popędza konia, to kopie w swój bardzo cenny miecz. Jakoś tak niefunkcjonalnie to wygląda.
W Killing Monsters był znacznie wyżej.
 
Tzn, powinien być pod ręka na boku konia, żeby móc po niego szybko sięgnąć, natomiast nie wiem czy rzeczywiście nie jest za nisko. Aż muszę zobaczyć zwiastun Cgi Wieśka 3 i popatrzeć jak tam to było rozwiązane.
Post automatically merged:

12-Witcher039s-Steel-Sword.jpg

Tutaj to zdecydowanie lepiej rozwiązane, znajduje się wyżej.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom