Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
Mysie =/= szare, ba, nawet naturalnie popielate nie mogą być uznane za szare ;) Proszę sobie wygooglować coś w rodzaju 'natural ash blonde', albo 'natural ash hair', to są po prostu blond włosy (choć też niekoniecznie, nawet brąz może być popielaty) w brudnym/chłodnym odcieniu, ale nie szare. Trust me - farbuję się na szaro/siwo dość regularnie i trochę się na odcieniach włosów znam. W każdym razie - z pewnością książkowo Ciri miała włosy nie takie, jak w grze.
Czy jaj gdzieś pisałem, o tonacjach kolorów? Chodziło mi tylko o załączony obrazek, na którymi to wygląda na rudy/brązowy. Opisania była jako popielatowłosa, a ten kolor wiem jak wygląda, napewno nie tak jak na powyższym obrazku.😉
 
Na instagramie uspokajają:

EF52F3E2-E0BB-4DED-A7EE-367B17EB018D.jpeg
 
Właściwie dzisiaj czekam tylko na jakiś zwiastun. Gadu gadu to sobie w wolnym momencie mogę poczytać. I tak wiadomo, że nie będzie jakiś kluczowych detali, tylko bardziej wrażenia z kręcenia.
 
Chodziło mi tylko o załączony obrazek, na którymi to wygląda na rudy/brązowy.

Na foto z Brokilonu widać, że włosy są jasne, a tam światło mniej przekłamywało niż na zdjęciu, na którym wszystko jest żółte/pomarańczowe i w świetle świec, także nie przejmowałabym się specjalnie.
 
No wlasnie moi drodzy, bez paniki :) Przecież już widzieliśmy zdjęcia, na których dobrze było widać kolor. Nie przefarbowali jej przecież :)
 
Aczkolwiek dla porządku dodam, że spojrzałam na to zdjęcie bez podpisu i zastanawiałam się, kto to jest. Co stanowi pewną ocenę wierności serialu w kontekście moich wyobrażeń.
No więc nie xD
 
Myślałam, że to młoda Triss.
Komplement dla Tudorów może i tak, ale dla decyzji obsadowej w sumie tak sobie...
 
Przez chwilę się zastanawiałem, czy to by nie mogła być scena z zamku Kamelot, co byłoby w sumie fajnym początkiem, ale brak blizny rozwiał moje nadzieje.
 
Myślę, że aktorka się obroni i pomimo wizualizacji tak odbiegającej od Ciri w mojej głowie jestem raczej pozytywnie nastawiona. Czego o Yen nie mogę powiedzieć.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom