Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
Wiadomo, że będzie gadka szmatka o niczym. Ale i tak nie mam nic lepszego do roboty, to mogę posłuchać. Szczególnie chcę zobaczyć jak się aktorzy na żywo prezentują.
 
Lauren też będzie miło usłyszeć, bo póki co to tylko chyba można było jej twittera czytać.
 
To zdjęcie przypomina mi stare portrety rodzinne, tylko że na nich to zwykle mąż i ojciec siedział na centralnym miejscu, obok małżonka, a dzieci oraz stara ciotka stały za ich plecami.
 
Że też muszę siedzieć teraz w pracy...
Jak zrobię sobie krótką przerwę to myślę że wszyscy zrozumieją :D
 
Lauren powiedziała, że szukali 11-latki bardzo długo, przesłuchali ze 200 dziewcząt i żadna nie pasowała, i wtedy pomyśleli o tej aktorce, która została już obsadzona do jakiejś trzecioplanowej roli.
 
Było pytanie o casting i Lauren powiedziała, że początkowo szukali młodszej aktorki, bo Ciri ma mieć około 11 lat w tym sezonie, ale szybko zrezygnowali i poszli z wiekiem w górę. Nie wiem, jaki był powód.
Czyli pewnie Freya będzie udawała młodą Ciri, bo nie sądzę, że dla niej zmienili scenariusz.
 
Czyli jednak szukali młodej aktorki do roli Ciri.
Też zwróciłem na to uwagę. Lauren wspomniała, że szukali młodszej aktorki, bo Ciri w książkach ma 11 lat. Ale szybko podnieśli poziom wieku... Czy to możemy rozumieć, jako informację od którego momentu Ciri się wgle pojawi w serialu, czy raczej od którego momentu będzie ją grała Freya? A młodszą zagra ktoś inny?
 
Freya nie wygląda specjalnie dojrzale, chyba tezy o własnej ciotce i matce się mijąją z rzeczywistością. Głos też ma delikatny i powiedzmy dziecięcy. Myślę, że na tą 11-12 latkę jeszcze może ją jakoś zrobią. I raczej nie ma się co obawiać o różnicę wieku między nią, a Anyą.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom