Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
Jakim cudem Chalotra i Freya na tym zdjęciu wyglądają tak jak powinny:
bandicam 2019-07-19 22-31-28-713.jpg

Ale na tym nie?
bandicam 2019-07-19 22-32-15-552.jpg

Jeśli w serialu będą się prezentować tak jak na tym drugim obrazku, to tego nie widzę. Licealistka i jej hinduska koleżanka ze studiów. Nic tylko ręce załamać.
Lauren powiedziała, że szukali 11-latki bardzo długo, przesłuchali ze 200 dziewcząt i żadna nie pasowała,
Akurat w to uwierzę. Spośród 200 jedenasto i dziesięcioletnich dziewczynek nie mogli znaleźć ani jednej o blond włosach o niebieskich lub zielonych oczach? Pal licho umiejętności aktorskie, po dziecięcych aktorach i tak nikt się nie spodziewa niczego dobrego. Przecież to nie musiała być aktorka na cały sezon, mogli taką wziąć choćby do ekranizacji Miecza Przeznaczenia, a do późniejszych odcinków dać Freyę.
Marnie to widzę, serial ma się opierać właśnie na tej trójce, a co najmniej wybór dwojga aktorów do tych ról wydaje się nietrafiony. Masakra.
 
Ja tam dopiero po trailerze będę w stanie powiedzieć czy nie moja aktorka jest w stanie oddać moją Yenefer.
Rzekłem
 
Mnie najbardziej zaciekawiło to, że Anya nie znała książek przed przesłuchaniem i, że w jednej ze scen musiała udawać, że obrzydza ją jedzenia jabłka, pluła nim wszędzie ;) ścierała sobie z twarzy, rozrzucała kawałki na podłodze. Chciałabym te scenę kiedyś zobaczyć ;)
 
Zwiastun pewnie wleci na YT chwilę po premierze, jak z klipami będzie - nie wiem, ale podejrzewam, że będą tylko wersje kręcone telefonami bezpośrednio na panelu.
 
Pewnie potem zostanie opublikowany.

I już wiadomo, czemu trzeba odejść od materiału źródłowego i poszerzyć to i owo. Ech.


Lauren - in the books, you meet all the characters through Geralts lens. She wants to think about the characters not just reflected through a male lens, Geralt's lens
In the books there's all these hints of the women's backstories and we got to bring those to life. Those are her favorite parts of the story.
 
Lauren - in the books, you meet all the characters through Geralts lens. She wants to think about the characters not just reflected through a male lens, Geralt's lens
In the books there's all these hints of the women's backstories and we got to bring those to life. Those are her favorite parts of the story.
I to będą właśnie te zapychacze, które będę pomijał.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom