Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
Kojarzę zdjęcia z namiotami, na których byli żołnierze i wyglądali inaczej niż ci 'smiechowi orkowie', ale teraz nie mogę tego znaleźć :/ Mogło mi się coś jednak pomylić.
 
Jeżeli masz na myśli te zdjęcia, to ja niestety ale tutaj też widzę te koszmarne zbroje:
 
Niestety. Na wszystkich zdjęciach widnieje jeden typ zbroi.
stwfw1u.jpg
60428649_2166432676809806_8751354474688797572_n-1.jpg
20191020_132426.jpg


Tutaj 3 żołnierzy ma inaczej wykrojone hełmy.
vnduquz.jpg

Tu widzę jajowaty hełm
i podejrzanie wyglądający naramiennik. Patrz. te Nilfgaagardzkie. (to podobno Cahir)
20191020_130922.jpg
 
Last edited:
No, chcieli się odciąć od gier i GOTa, to im się udało. Pamietam jak Bagiński pisał ze w 1 sezonie GOTa kostiumy nie były aż takie dobre.. Serio? Te nilfgaardzkie wyglądają przy tamtych jak niskobudżetowa parodia.
Wyobraźcie sobie ta scenę , ale z Cahirem w kostiumie od netflixa...
f9b32f4a9ddf78a6cd6eea80ff988c91.jpg
 
Last edited:
Jest i wywiad z Anyą i Freyą. Niestety powtórka ze wszystkich innych wywiadów z tymi paniami, nie popisali się z pytaniami

 
Generalnie wszyscy ciężko pracowali, są pełni pasji a projekt jest ogromny. Ja mam wrażenie, że im ktoś te odpowiedzi napisał i recytują za każdym razem jak wierszyk :D
 
To akurat normalna sprawa, nie mogą mówić o wszystkim ani zdradzać szczegółów. Takie rzeczy ustala się wcześniej co i komu wolno powiedzieć.
 
Last edited:
Beznadzieja. Zbroje powinny przynajmniej różnić się pod tym względem, że inne powinni nosić żołnierze piechurzy, a inne wyżsi rangą oficerowie. Jeśli oficerowie (W tym Cahir) będą łazić w dokładnie takich samych pancerzach, różniących się tylko drobnymi szczegółami, to będzie naprawdę marnie. Dziwie się jak Lauren i reszta spokojnie ignoruje cały temat, jakby nic się nie działo.
 
A co mają zrobić, jak serial nawet nie miał jeszcze premiery? Powiedzieć, że dali ciała i przepraszają za beznadziejne zbroje? :D

Wiadomo, że robią dobrą minę do złej gry albo ignoruj@ te głosy.
 
Czekam na tą konferencję i mam nadzieje , że ktoś będzie miał jaja zadać jakieś nie wygodne pytania . Raczej jednak nie mam nadziei .
 
Tym razem porobię nieco za adwokata diaboła.

Myslę tak sobie że (oprócz zbroi) to niektórzy przesadzają z... pesymizmem. To znaczy: na co wy nadal liczycie widząc to co zostało pokazane?? Na coś super ultra wyjątkowego? Pisałem tu parę razy że ten serial zapowiada się na (w moim odczuciu) lekki, łatwy i przyjemny rozrywkowy serialek, pełen bzdurek i banialuk (no tego nie pisałem). Z kilku powodów o których nie chce mi się pisać i wymądrzać bo sam się znam na kręceniu filmów i seriali w stopniu zerowym.

Ale, aby stworzyć coś wyjątkowego i unikatowego ktoś musi to udzwignąć przecież. I akurat nie mam tutaj na myśli aktorów.

Dochodzi do tego jeszcze jakaś tam mentalnośc usa oraz dzisiejsze czasy, które są beznadziejne jeśli chodzi o filmy i... seriale, z kilkoma wyjątkami - takie moje zdanie.

Na zakończenie daje filmik, swoisty hołd starych części, który dla mnie (sam ten filmik) rozpieprza większość obecnych filmów fantasy/scfi.
No i co zrobisz że ma to związek z treścią tego posta chyba tylko w mojej głowie.


:D
 
Owszem, ale w tych okropnych czasach, w USA potrafią też stworzyć rzeczy dobre jak np ostatnio Czarnobyl, czy Carnival Row. Dlaczego więc nie liczyć, że Wiedźmin będzie należał do grona tych seriali, które zostaną zapamiętane na dłużej, skoro ma taki potencjał? Deymoss666 ja wiem, że oni nie mogą nic zdradzić, ale można jakoś sprawić swoją osobowością, że każdy wywiad nie brzmi jak kopiuj- wklej z podręcznika dla początkujących aktorów w wysokobudżetowych produkcjach.
 
Wywiad z Lauren. Oglądała polskiego Wiedźmina.
Post automatically merged:

Tu drugi wywiad z Lauren
 
Last edited:
Oglądała polskiego Wiedźmina.
Napisał bym coś w stylu: "Oho, już wiemy z skąd wzięli inspiracje do nilfgaardzkich zbroi" ale tak po prawdzie, nawet zbroje z polskiego serialu przy tym co mamy nie prezentowałyby się aż tak źle, gdyby nie te rogate hełmy.
bandicam 2019-10-22 10-29-49-966.jpg
 
To się nie dziwię, że chcieli Żebrowskiego w gościnnej roli :D Może na drugi sezon da radę

W ogóle to skoro będzie trailer i (co pewne) data premiery, to powinni też wypuścić nowy plakat. Liczę na coś z pomysłem
 
Faktycznie cała impreza wydaje się być stylizowana na "wiedźminland". Poza panelami i nowymi materiałami bardzo mnie ciekawią te zapowiadane dekoracje miasta i cosplaye.

EDIT: Z reddita:
In Lucca there will be a parade of The Witcher themed cosplayers and also an exhibition of the costumes from the show. There will also be rehearsals and The Witcher themed games throughout the fair
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom