Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
Trzeba przyznać, że promocja Wiedźmina jest naprawdę niezła. Nie przypominam sobie innego nowego serialu Netflixa, który tak często gościłby na różnych imprezach, był promowany w mediach społecznościowych itd. Zwykle dopiero tuż przed premierą coś zaczyna się dziać.
 
Trzeba przyznać, że promocja Wiedźmina jest naprawdę niezła.

To prawda. Z drugiej strony, to chyba najbardziej znana marka w ich ofercie (chyba, że liczyć Marvel jako całość, ale to raczej tak nie działało). Zainteresowanie jest duże i promocja proporcjonalna do tego.

Jest to jakiś kamyczek do ogródka tezy, że rzeczywiście Netflix ma chrapkę na zagospodarowanie publiczności po GoT i stąd tak mocna promocja.

Co nie zmienia faktu, że ta kikimora średnio mi się podoba.
 
Ja bym powiedział że ten efekt dobrej promocji to raczej złudzenie optyczne fanów którzy chłoną każdą cząstkę informacji.
Dodatkowo fani sami wygrzebują informacje na temat wiedźmina a jeszcze jak netflix doda coś od siebie to tylko potęguje wrażenie ogromnej promocji . A co do panelu to będzie jakaś transmisja czy cuś?
 
Ja bym powiedział że ten efekt dobrej promocji to raczej złudzenie optyczne fanów którzy chłoną każdą cząstkę informacji.
Prawda. Żyjąc w Polsce ciężko nie dostać newsa na temat wiedźmina nawet jeśli nie jest się fanem, ale w takich Stanach to jestem ciekaw, czy ktokolwiek wie, że ten serial powstaje?
Gdy w zeszłym roku wybuchła afera o czarną Ciri, to okazało się, że wiele osób dopiero wtedy dowiedziało się o istnieniu marki.
 
Ja bym powiedział że ten efekt dobrej promocji to raczej złudzenie optyczne fanów którzy chłoną każdą cząstkę informacji.
Dodatkowo fani sami wygrzebują informacje na temat wiedźmina a jeszcze jak netflix doda coś od siebie to tylko potęguje wrażenie ogromnej promocji
No nie wiem. Panel w Londynie, panel w Lucca, gdzie stworzyli specjalnie scenografie i sporych rozmiarów rzeźbę potwora, panel Madrycie. Sporo zdjęć wypuszczonych do sieci przed kolejnym zwiastunem. No chyba że każdy trochę większy serial netflixa tak ma, nie znam się.
 
Ja bym powiedział że ten efekt dobrej promocji to raczej złudzenie optyczne fanów którzy chłoną każdą cząstkę informacji.

Wskaż inny nowy serial Netflixa, który w ciągu kilku miesięcy gościłby na kilku różnych imprezach, w tym takich wręcz robionych konkretnie pod daną produkcję, a do tego wysypywał wywiady, fotki i inne rzeczy. Nawet ten nieszczęsny materiał testowy jest ewenementem.
 
Przecież zawsze był tego samego koloru
W pewnym sensie masz rację. Aczkolwiek ja pierwszy raz widzę, by ten płaszcz miał taki kolor. Do tej pory był zdecydowanie bardziej przesunięty ku zieleni i to w różnych odcieniach. Ja nie lubię, kiedy filtry aż tak bardzo wpływają na kolory.
Oczywiście można też przyjąć, że i to zdjęcie wcale nie oddaje poprawnie kolorów.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom