Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
Ludzie ja się pytam. Gdzie jest Jaskier??!!
o tu
comment_bFyaUI4hqMoXsgGnz8LKD6KDCvcltaC2.jpg
 
Trailer lepszy niż poprzedni, ale dalej brak swojskich klimatów typu Kraniec Świata, tylko znowu epicki, łup, bum, bum, trochę szkoda.
 
Tylko 20 Grudzień taka data. No szkoda najwyżej w Wigilię nasz słowiański wiedźmin zepchnie Kevina z piedestału.
 
Już nie boję się o Geralta. Praktycznie każda scena z nim to książki (oprócz spotkania z Yen i początku, walka z Nilfgaardczykami, wtf... przypomina mi się Brodzki), walka wygląda świetnie, i ta z Renfri, i ta z Rębaczami, i ta z Cintryjczykami. Ghule też super. Mimika, głos, spojrzenie, przekonał mnie w stu procentach. A i jeszcze uważam, że bez naramienników ta kurtka wygląda lepiej (czyli na ujęciach z, na 99%, Granicy Możliwości).

Yen jest ok :p A nawet nieco lepiej niż ok. Na pewno dużo lepiej, niż się spodziewałem :D

Ale ten Cahir... Gdzie skrzydła, gdzie ten koszmar...
 
Last edited:
No i to jeste trailer na ktory czekałam, na spokojnie i chlodno obejrze później, ale jak na razie wrażenia o wiele lepsze niz poprzednio. Nie czuc juz tej taniosci, chociaz muzyka znowu kiepsko dobrana. I mamy w koncu naszą Yennefer! W ogole to 20.12 ucieszył mnie bardzo, cały weekend na binge watching.
 
Bardzo fajny trailer.
Dopiero teraz mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że ten konkretny serial mnie naprawdę zachęcił ;).

Muzyka do zwiastuna dobrana niestety nadal ekhem... - trochę szkoda.
 
Z Ciri chyba pójdą już w Krew Elfów z tymi wizjami... Zamysł mi się nie podoba, wolałbym, by była na razie "zwykłą" dziewczynką, ale wykonanie... Ta krew na dłoniach jest cudna. I poprzednio to drzewo też super.

Muzyka mi się nawet podoba, takie trochę lepsze łup łup, ale mam nadzieję, że w serialu usłyszymy coś innego :D
 
Nie będę oryginalny i powiem, że zwiastun lepszy od poprzedniego i nie ma na co specjalnie narzekać, naprawdę fajnie to wygląda i mam nadzieje, że finalnie też tak będzie. Potwierdzi ktoś jeszcze raz, z których książek ma czerpać 1 sezon? (Miecz Przeznaczenia i Ostatnie Życzenie, czy wykroczą poza opowiadania?), bo tak się zabieram do czytania i do 20 grudnia nie wyrobię z wszystkim na pewno :p
 
Ech, dla czytelnika ten serial to koszmar. Dokładnie te same rzeczy co w poprzednim zwiastunie: Aretuza, prawdopodobnie zmieniona geneza związku Geralta i Yennefer, zbroje czarnych, driady z dzidami, Ciri latająca za Geraltem...
Może nie być z tego zły serial, ale na pewno nie będzie to to, na co oczekiwałem. Na pewno jednak bliżej bedzie temu do Herkulesa z Sorbo niż do Gry o Tron.
A w tej zimowej scenerii to już wygląda bez zarzutu.
A tu racja, powiem wręcz, że tu wygląda jak z gry.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom