Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
Ten hełm nie nadaje się do skomentowania nawet.
Post automatically merged:

Za to Calanthe wygląda świetnie



Dobrze widzę, że to Stregobor?

Tak, to Lars Mikkelsen
 
No musiał całkiem nieźle, też mi się tak skojarzył, ale może to kwestia zbroi? Naprawdę piękna, jak ją zestawić z Nilfgaardem to dla mnie Ci drudzy wyglądają jak dzikusy, które nie znają podstaw metalurgii. W dodatku te łaty na hełmie kojarzą mi się jakoś z lampką z ludzkiej skóry z milczenia owiec. W ogóle to wygląda tak jakby całą Cintrę grał ten jeden korytarz między murami
 
Tak, to on. Natomiast na tym zdjęciu wygląda bardzo niekorzystnie. Był jeszcze na jakimś zdjęciu z bitwy pod Marnadalem i tam prezentował się dużo lepiej.
 
W ogóle to wygląda tak jakby całą Cintrę grał ten jeden korytarz między murami
Ta. Na wyciekach był ten rów pokazywany. Myślałem, że chcą tam zrobić tylko zdjęcia do Dworzyszcza, ale najwyraźniej mają zamiar zrobić z niego całe miasto.
 
Last edited:
No ta cała wizja na Nilfgaardzkie zbroje im nie pykła. Pytanie, jak z resztą. Dyskutowana wypowiedź Lauren to tylko kolejne potwierdzenie, że w wizji trochę popłynęła - o czym, jak mniemam, przekonamy się już za lekko ponad miesiąc.
 
Cahir na tym zdjęciu wygląda jak z przedstawienia szkolnego, gdy mama kazała mu ubrać za małą i zrobioną na szybko "zbroję" xD A liczyłem że przynajmniej okrycie głowy podniesie poziom.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom