Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
podobno sporo ludzi nagrywało go telefonem, więc myślę, że wrzucą go w miarę szybko skoro i tak "wycieknie"
 
Ostateczny zwiastun trzeciego sezonu Stranger Things pojawił się niecałe dwa tygodnie przed premierą więc akurat, bo właśnie tyle dzieli nas od premiery Wiedźmina :)
 
No to czekamy na zwiastun :)



MY BODY IS READY
 
No ładnie, teraz będę co chwilę reddita albo Youtuba Netflixa odświeżał, dopóki się to nie pojawi. Ile czasu tracę na samo czekanie na ten serial, to wolę nie liczyć :p
 
Jeśli nie to trudno, przez cały starałem się utrzymywać oczekiwania na raczej rozsądnym poziomie. Myślę jednak, że niezależnie od tego jak wypadną poszczególne elementy serialu, to znajdę w nim coś dla siebie. Pewnie nawet jak serial nie spełni do końca moich oczekiwań to obejrzę go więcej niż raz, choćby po to, żeby się z czasem przekonać do niektórych pomysłów twórców. No chyba, że to będzie kompletna mizerota, której nie dam rady zmęczyć. Ale aż tak raczej nie czarnowidzę.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom