Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
Głód Wiedźmina zaiste wielki :) Za nieco ponad tydzień będzie cały serial dostępny dla każdego, pełno materiałów opublikowanych i w zasadzie niewiele niespodzianek (w zakresie wyglądu kogoś/czegoś już raczej na nas nie czeka. Wytrwamy:)
 
Mógłby ktoś podesłać linka?
Nie nie, i tak już dawno z tego wyszedłem.
Ogólnie zobaczyłem przez przypadek opis jednej sceny i 3 zdjęcia. Opisał też bezspoilerowe, luźne wrażenia co do 1 odcinka.
Podoba mu się wątek Geralta, Zbroje Nilfgaardu są paskudne, ale jest ciemno więc się tak nie rzucają w oczy. Uważa że Ciri jest irytująca i zabiera za dużo czasu w całym odcinku.
 
Uważa że Ciri jest irytująca i zabiera za dużo czasu w całym odcinku.

Co on tam wie o irytującej Ciri...

 
Ale jeszcze jak była mała, to była na swój sposób urocza.

Dla mnie najgorsza jest własnie w opowiadaniach, jak kopie i pluje :D

Pytanie, o jaki rodzaj irytacji chodziło anonimowemu quasi recenzentowi - jeśli jest irytująca jako postać, to bardzo dobrze. Jeśli po prostu aktorka ma jakąś irytującą manierę, to gorzej. Dla mnie jest to zauważalna różnica przy oglądaniu jakiejś postaci na ekranie.
 
Nawet w tej scenie z przyjęcia zaręczynowego (chyba?) wygląda na młodszą niż np. w wywiadach, których udziela.
Wątpię żeby na przyjęciu zaręczynowym Pavetty ta miała już dziecko i to już nastolatkę :p Co to by było za dziecko niespodzianka jakby Geralt był z nią na przyjęciu :p
 
Trailer z dubbingiem

No średnio to brzmi . Głos Yennefer brzmi ok , ale w grach nałożony głos jakoś lepiej się komponuje niż w filmie / serialu . Obejrze z dubbingiem w ostatniej kolejności w ramach ciekawostki . Najpierw oryginał z napisami .
 
Nie przyjęciu zaręczynowym Pavetty, tylko Ciri i Kristina

Kistrina :p Hmm, nie sądzę, by to przyjęcie się odbyło. Ciri tańczy na nim z jakimś Martinem, Cintryjczykiem, z którym też gra w innej scenie w jakąś grę. To pewnie inna okazja.

Don't touch Roach! XD

Trailer spoko, choć poprzedni bardziej mi się podobał. Geralt w Cintrze przed atakiem Nilfgaardu, szansa na spotkanie z Ciri zwiększa się :D Ciekawe jak to rozwiążą, bo zmiana względem oryginału jest jednak spora, nie spodziewałem się tego. Ale jeżeli pozwoli zbliżyć się Geraltowi i Ciri to nie będę marudził.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom