Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
Sapkowski jak zwykle dostarcza świetne szablony na memy :p

Bez tdsdasdytułu.jpg
 
Przyznam, że design elfów mi w tym serialu nie imponuje. Idą ewidentnie tolkienowską drogą, przy czym, wiedźmińskie elfy wydają się zwyczajnie biedniejsze.

Naprawdę łudziłem się, że jakoś je odróżnią od homo sapiens, choćby odmiennym uzębieniem z książek, a tak znowu mamy zwyczajnie ludzi z dłuższymi uszami.
 
Naprawdę łudziłem się, że jakoś je odróżnią od homo sapiens, choćby odmiennym uzębieniem z książek, a tak znowu mamy zwyczajnie ludzi z dłuższymi uszami.
Ja tam się cieszę że w ogóle czymś się różnią od ludzi. Ciągle się za to boję, jak zrobiono krasnoludów. Zaś o niziołkach chyba nie ma co marzyć.
 
Wow, jeśli tak mają wyglądać elfy, to ja jestem na tak. Szaty trochę styrane i Filavandrel świetny, taki anemiczny ;) Chciałabym zobaczyć więcej, bo po tym ujęciu ze zwiastuna widać, że uszy też mają trochę nietypowe.

Ciekawe jak wygląda Chireadan.
 
Last edited:
Nie wiem tylko czemu Toruviel postanowili tak bardzo zmienić. Szkoda tego oryginalnego wyglądu aktorki. Może to ma związek z tą "chorobą", o której Filavandrel wspominał Geraltowi? Chyba, że to wszystko kwestia ujęcia (albo oświetlenia).
 
To chyba dobrze skoro lud wzgórz to w czasach trwania sagi właśnie takie zabiedzone i zaszczute istoty.

Wiewiórkowe i bojowe odłamy na pewno, ale też równie często AS opisuje jakie to te elfy nie są piękne i dumne. Chciałbym czegoś nowego, czegoś co je wyróżnia. Wprawdzie widzieliśmy tylko migawki, więc poczekam jeszcze z ostateczną oceną.

Nie chciałbym, żebyśmy zostali z tolkienowskimi elfami 0.5.
 
Filavandrel, Toruviel i reszta elfów z Krańca świata też podchodziły pod takie biedaki, które kradły z głodu. Bardziej jestem ciekaw jak będzie wyglądał lud olch, ale to dopiero za jakiś czas.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom