Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
Pewnie gdzieś jest, na przykład w reklamach YouTube. Wygląda jak taki typowy spot na media społecznościowe patrząc na proporcje
 
Przecież to ma taką jakość, że było chyba nagrywane ziemniakiem wziętym prosto z pola.
Podobno to była reklama na ign.
 
Last edited:
driad_brooklyn.png


Dzidy, kusze, lampa w podłodze... no cóż, trzeba przywyknąć na czas serialu :)
Niech się stanie piątek, żeby w końcu zobaczyć czy to wszystko razem zagra.
 
Jak wiele innych scen, to ma wyglądać efektownie, a nie sensownie. Dorzucić jeszcze można ten śmieszny sposób trzymania włóczni z ręką w roli podpórki. Chyba że to jakiś tajemny styl walki, o którym nic mi nie wiadomo.
 
Lol, jednak jest kusza... A myślałem, że na pierwszym teaserze mi się po prostu przywidziało :O Pani po prawej ma też metalowy kawałek pancerza. Szkoda mi tych elementów, bo w całości prezentują się całkiem fajnie.
 
To jest zdobyczna kusza, co już kiedyś wyjaśniałem. Pancerz i dzidy też są zdobyczne. Ba, nawet same driady są zdobyczne, jakby się tak zastanowić. One nie są zbyt bogate, więc muszą korzystać z tego, co spadnie z przejeżdżających wozów.
 
To jest zdobyczna kusza, co już kiedyś wyjaśniałem. Pancerz i dzidy też są zdobyczne. Ba, nawet same driady są zdobyczne, jakby się tak zastanowić. One nie są zbyt bogate, więc muszą korzystać z tego, co spadnie z przejeżdżających wozów.

Tak, to wiem, kojarzę wypowiedzi Lauren odnośnie tego, że driady korzystają z łupów. Ale nie siedzi to w mojej interpretacji tej rasy, która ludźmi raczej gardzi.
 
Elfy też ludźmi gardzą, a jednak uznały, że trójpolówka, len i rzepa mogą im się przydać.
Co nie zmienia faktu, że te driady wyglądają głupio.
 
Lol, jednak jest kusza... A myślałem, że na pierwszym teaserze mi się po prostu przywidziało

Faktycznie, była o tym dyskusja :)

No cóż... Nie zrobiło się to do tamtego czasu mądrzejsze ani sensowniejsze. Łuk, kusza, co za różnica?

#przywiązaniedodetali
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom