Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
Czy naprawdę ludzie przerabiający grafikę na jej lustrzane odbicie są ślepi lub są analfabetami? PIERWSZE, co rzuciło mi się w oczy, to lustrzane odbicie plakietki z nazwą formacji :wall:.
 
A jakie to ma znaczenie w ilu rolach go widziałem? Nie oceniam jego zdolności aktorskich, tylko wygląd. Większość jego zdjęć w internetach pochodzi z sesji do różnego rodzaju kolorowych czasopism, Men's Health itp.. Taki wizerunek tego gościa mi się utrwalił w pamięci. Opinia, jak każdy, mam do niej prawo :)

Choć trzeba przyznać, że na tym ujęciu z Sabotażu prezentuje się znacznie mniej lalowato. Bardziej zaawansowany wiek mu zapewne służy. Wciąż za ładny na Geralta :p
 
Rezerwowa Yennefer:

 
Nie-e. Monica i Eva są piękne, ale mogą być tez groźne. Ona jest zbyt niewinna :p

Całkiem niezła z niej aktorka, wydaje mi się, że nie miałaby problemu z zagraniem groźnej babki. Co nie zmienia faktu, że nikt z pierwszego miejsca nie jest w stanie Evy usunąć. Nikt.

A Monica może np. de Vries zagrać. :p
 
Moim zdaniem "za stara" (35 l.) na Triss. Merigold powinna zagrać aktorka z przedziału wiekowego Emmy Stone.
 
Młodo wygląda, odpowiednia charakteryzacja i po sprawie :p A na fotce, którą wkleiłeś tak mi się jakoś skojarzyła z Triss.
 
Marzy mi się Ralph Fiennes jako Regis.
Mikkelsena lubię, ale jego usta (w szczególności) jakoś nie pasują mi do Geralta. Plus jego akcent...Mam wrażenie, że sepleni.
Ogólnie jest mi ciężko dopasować aktorów do postaci z Wiedźmina (chyba po prostu brak wyobraźni).
Może Sean Bean na Geralta...Natalie Portman na..Triss, Jessica Biel - Francesca Findabair, Ciri - Amanda Seyfried.
W sumie i tak większość zależy od dobrej charakteryzacji.
 
Dakota przez długi czas była moją faworytką, ale ma już teraz 20 lat, więc mogłaby co najwyżej zagrać Redowską Ciri z W3. Clo ma lat 17 więc teoretycznie jeszcze się łapie, ale za niedługo i ona będzie zbyt dorosła.

Aktualnie z nowych twarzy kojarzę tylko Kiernan z Mad Men'a:



Ma 14 lat i umie grać, co pokazała w w/w serialu.
 
Dakota przez długi czas była moją faworytką, ale ma już teraz 20 lat, więc mogłaby co najwyżej zagrać Redowską Ciri z W3. Clo ma lat 17 więc teoretycznie jeszcze się łapie, ale za niedługo i ona będzie zbyt dorosła.

E tam, normą jest, że aktorzy 20+ grają nastolatki co przy odpowiedniej charakteryzacji nie stanowi problemu. Zresztą taka czternastka jakby zaczęła grać już teraz to przy produkcji trwającej kilka lat (licząc pięć filmów na pięć części sagi) pod koniec pewnie i tak byłaby starsza od swojej bohaterki.
 
Zresztą taka czternastka jakby zaczęła grać już teraz to przy produkcji trwającej kilka lat (licząc pięć filmów na pięć części sagi) pod koniec pewnie i tak byłaby starsza od swojej bohaterki.

W "Grze o tron" poradzono sobie z tym w ten sposób, że na dzień dobry każdy jest starszy niż w książkowym pierwowzorze. Dzięki temu upływ czasu nie rzuca się tak bardzo w oczy. Uważam, że to rozsądny kompromis.
 
W Kik Asie była świetna, a i w Carrie dała radę ... od razy pomyślałem o niej jak o Jaskółce, ale chyba zapomniałem wtedy o tym napisać :p
 
Liv Tyler jako Yennefer <marzy>
W ogóle, cała obsada z Lotra mogłaby najlepiej od razu do ekranizacji przyjść i tyle;)
 
Liv Tyler jako Yennefer <marzy>
W ogóle, cała obsada z Lotra mogłaby najlepiej od razu do ekranizacji przyjść i tyle;)

Serio Liv Tyler? Bardziej "anemicznej" w obyciu aktorki nie znam. Urodziwa jest, nie powiem, ale lepiej jej wychodzą rolę wyniosłej, acz wrażliwej elfki w stylu Arweny, niż ewentualnej czarodziejki o raczej ognistym temperamencie.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom