Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
Na mnie też wywarł większe wrażenie, ale mniejsza z tym.
Najważniejsze, że ten materiał napawa nadzieją.
Aktorskie to, nie jakieś tam cgi a fajne. Króciutkie rzecz jasna, ale jak widać się da. Kto wie, może coś z tego Wieśka będzie?
Szanse są.
 
Jeżeli ekranizacja Wiedźmina będzie choć w połowie przypominać "Ambition", to już jestem kupiona. Ten ostatni projekt studia PI i pana Tomka Bagińskiego pokazał, iż wkładają oni serce we wszystko, co robią. I są profesjonalistami na każdym froncie. Pisałam już, że nie przypominam sobie, aby coś kiedykolwiek sknocili. Jestem bardzo dobrej myśli. W szczególności po obrazkach z wczoraj.
 
Ja też jestem pod wielkim wrażeniem Ambition, pomysł, efekty, muzyka, wykonanie. Zaczynam się zastanawiać, czy Bagiński nie będzie kontynuował współpracy z Aidanem Gillenem przy kolejnym skromnym projekcie.

Aktor bardzo dobry, wiek odpowiedni, postura takoż, doświadczenie przy projektach dark/low fantasy jest.

Mógłby być całkiem interesujący Geralt. :)
 
Albo Emhyr... Jako ten młodszy z opowiadania.

Jako ten starszy też by się nadał. I to bardzo dobrze.
Do tej wizji mi pasuje, choć jest wzorowana na Christianie Bale'u to mniej więcej taki obraz cesarza mam w głowie:

 
Ja też jestem pod wielkim wrażeniem Ambition, pomysł, efekty, muzyka, wykonanie.
No to jest nas dwoje, a nawet trójka ;)
Oglądając sam już początek Ambition oczyma wyobraźni widzę Triss z płomieniem tańczącym wokół dłoni. Bądź też Geralta zbierającego falę do uderzenia Aardem. Nie ukrywam, iż zaczynam coraz mocniej ekscytować się tym projektem. Nie dopuszczam nawet do siebie myśli, iż będzie on niewypałem. Aczkolwiek mi osobiście na Emhyra z dwóch tutaj panów wymienionych bardziej podchodzi Bale.
 
No to jest nas dwoje, a nawet trójka ;)
Oglądając sam już początek Ambition oczyma wyobraźni widzę Triss z płomieniem tańczącym wokół dłoni. Bądź też Geralta zbierającego falę do uderzenia Aardem. Nie ukrywam, iż zaczynam coraz mocniej ekscytować się tym projektem. Nie dopuszczam nawet do siebie myśli, iż będzie on niewypałem. Aczkolwiek mi osobiście na Emhyra z dwóch tutaj panów wymienionych bardziej podchodzi Bale.

Bale ze swoją wadą wymowy raczej nie pasuje na dostojnego władcę.
 
A Mikkelsen z jeszcze gorszą pasuje na Geralta? Dajmy spokój, wada wymowy nie musi oznaczać, że ktoś nie pasuje.

Chociaż mi osobiście Mikkelsen nie pasuje :p No ale inni go widzą w tej roli.
 
Bale ze swoją wadą wymowy raczej nie pasuje na dostojnego władcę.
Bale pasuje jak najbardziej. Znany jest ( i nie są to zawsze przychylne opinie) ze swojego poświęcenia dla ról. Przypomnę choćby "Mechanika". On dostosuje się do każdej roli. Każdym kosztem.
 
Mnie też się filmik bardzo podobał, no, może poza strojem Mistrza :p Nie pozostaje nic innego jak czekać na pierwsze konkrety na temat Wiedźmina :) Dla przypomnienia, inny aktorski projekt Platige Image - zwiastun obchodów 600lecia bitwy pod Grunwaldem:

 
Dali chwytny tytuł, by przyciągnąć ciekawych. Nie powiem, reklama zadziałała. Zadziałała tak, że nic więcej ze Stopklatki nie przeczytam.
 
Bo wywiad całkiem dobry, lecz ktoś z redakcji nawet się nie wysilił na lekturę, tylko dał tytuł kompletnie niepowiązany z treścią.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom