Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
Od czasu pierwszych newsów o tym, ze Bagiński kręci z Geraltem minęło jakieś 9 miesięcy.
W sumie dobry czas na jakieś narodziny :p
Ale jeśli ten film ma być doskonały to wcale się nie obrażę jeśli czas oczekiwania będzie równy słoniowej ciąży ;)
 
A czy o Avatarach coś słychać po za tym że Cameron zamierza zrobić w sumie jeszcze 4 filmy?
Ale wiem... Sparzyliśmy się już na Bagińskim względem Hardkoru 44....
Ale na Wiedźmina i fantasy jest teraz popyt więc może nie będzie źle i w ogóle coś bedzie :)
 
W piątek będę się widział z konkretna osobą z PI, może szepnie jakieś słówko, chociaż nie wiem czy będę mógł się z tym podzielić.
 
W piątek będę się widział z konkretna osobą z PI, może szepnie jakieś słówko, chociaż nie wiem czy będę mógł się z tym podzielić.

Kolejny, który być może coś wie (będzie wiedział?), ale nie powie, bo nie wie, czy coś będzie wiedział, albo czy będzie mógł powiedzieć...Naprawdę, jeśli macie jakiś konkret, albo choćby uprawdopodobnioną informację, to piszcie, ale takie coś - ręce opadają.
 
Ja sądzę, że lepiej poczekać na oficjalne info (jeśli takie nadejdzie) niż narażać się na niesprawdzone plotki czy trolling.
 
Wolałbym konkrety.

Tak jak już kiedyś wspominałem - trzeba poczekać na premierę (czy raczej po premierze) gry wówczas rozgłos będzie odpowiedni i ogłoszenie filmu zyska większą uwagę.
 
Miejmy nadzieję, że tak będzie. Gorzej jak się okaże, że po 19 maja dalej będzie cisza. Ale nie ma co gdybać, musimy się chyba uzbroić w cierpliwość.
 
Tak jak wspomniałem piątek. Oczywiście nie obiecuje nic konkretnego, prędzej ciekawostki odnośnie poprzednich produkcji dla gier.
 
Aha, no to chyba jednak o co innego nam chodzi.

To już "na bezrybiu i rak ryba" nie wchodzi w grę? ;)

Ja z czystej ciekawości chciałbym usłyszeć nawet to drugie, ale nie ukrywam iż bardziej interesowałbym się filmowym wiedźminem.
 
To już "na bezrybiu i rak ryba" nie wchodzi w grę?

Rakami dotyczącymi wiadomej produkcji filmowej bym nie pogardził ;)
To, czym być może, kolega się z nami podzieli, to raczej nic więcej niż Aperitif. Ale też chętnie przeczytam, choć wiele wspólnego z filmem pełnometrażowym to mieć nie będzie.
 
Tak jak się spodziewałem o filmie dowiedziałem się niewiele. To projekt przede wszystkim Tomasza Bagińskiego i przynajmniej osoba, z którą rozmawiałem nie jest za bardzo wtajemniczona w losy tego przedsięwzięcia. Tylko tyle ile się gada w firmie.

Więcej mogłem zobaczyć wipów z poprzednich produkcji.
Parę ciekawych rzeczy dowiedziałem się o teaserze do cyberpunka:
- Twarz pana z 3 "parami oczu" to tak naprawdę recykling łucznika z intra W2.
- Przy produkcji tego teasera nie mieli zbyt wiele konceptów od CD Projektu. Były przede wszystkim koncepty broni. Wiedzieli, że gra ma być kolorowa;)
- Skany były tak naprawdę niezbyt dobrej jakości i były raczej tylko referencją niż konkretną bazą, a czasami jak w przypadku pana z 3 parami oczu zostało prawie wszystko zrobione od nowa.

Zobaczę, co mam z fotek bo trochę napstrykałem. Nie wiem ile tak naprawdę się powtarza z oficjalnie prezentowanymi wipami.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom