Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.

Attachments

  • witcher2 2013-05-18 19-13-31-79.jpg
    witcher2 2013-05-18 19-13-31-79.jpg
    37.7 KB · Views: 401
Po pierwsze: Żart primo-aprilisowy na stówę.
Po drugie: Było to już udostępniane na forum min. 2 razy.
Po trzecie: Zaraz szału dostanę od tych mumin-spamów. Grrr.
 
A jednak, to cios poniżej pasa. Za bardzo chciałem, żeby to było prawda. A co do Cage'a jako Białego Wilka - Hollywood obsadzało różnych aktorów w różnych, nieodpowiednich dla nich rolach, więc nie wydało się to dla mnie jakoś 'strasznie dziwnie'.
 
ciekawe o co chodzi z tymi muminkami?? czy to jakiś dzieciak bawi się w multkonta?? dlaczego moderatorzy z tym nic nie zrobią? te kretyńskie komentarze w każdym temacie są irytujące, już dawno powinni dostać permbana!
 
Podpucha jak nic, przecież wszyscy wiedzą, że Geralta będzie grał Mroczek, a jego złego brata bliźniaka mutanta też Mroczek. W roli Yennefer Kasia Cichopek, Jaskra zagra Czaruś Pazura, a film będzie się nazywał Kac Wiedźmin :p
 
mc43p2 said:
ciekawe o co chodzi z tymi muminkami?? czy to jakiś dzieciak bawi się w multkonta?? dlaczego moderatorzy z tym nic nie zrobią? te kretyńskie komentarze w każdym temacie są irytujące, już dawno powinni dostać permbana!
W pełni popieram. A do tego, konta niektórych użytkowników też zmieniły się na muminkowe (nie wiem czy sami je zmienili z okazji prima aprilis, czy to jakieś hakowanie kont xDD). Mówię tutaj o Palimpsescie, i ser-ek'u.
 
No to jakaś grubsza sprawa, bo modem jest teraz Zbyszko z Bogdańca. Co do filmu, ja słyszałem plotki, że to prawda.

@down
Ke? Nie znam człowieka:p
 
RysiozKlanu said:
No to jakaś grubsza sprawa, bo modem jest teraz Zbyszko z Bogdańca.

Tja, razem z "boje_sie", którą do niedawna znaliśmy jako Undomiel9 :p. Prawda, Panie Palimpsest? :D
 
Nie dość, że forum jest oblegane przez mumi-trolle, to jeszcze moderatorzy zmieniają xywy w wyniku spisq. Tu 1 kwietnia zawsze tak jest? Wprawdzie konto mam od kilku lat, ale regularnie piszę w sumie od niedawna...
 
Vojtasass said:
Nie dość, że forum jest oblegane przez mumi-trolle, to jeszcze moderatorzy zmieniają xywy w wyniku spisq.

Niektórzy użytkownicy też :p
ser-ek, Palimpsest, Narsereg, Wallace...
KTO NASTĘPNY?! ;DD
 
Vojtasass said:
Nie dość, że forum jest oblegane przez mumi-trolle, to jeszcze moderatorzy zmieniają xywy w wyniku spisq. Tu 1 kwietnia zawsze tak jest? Wprawdzie konto mam od kilku lat, ale regularnie piszę w sumie od niedawna...

Zawsze :)
No dobra, nie zawsze, czasami :p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom