Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
marioiron said:
Jak konto,którego nie ma może się odzywać? To forum schodzi na...muminki. ;)

Należy najpierw odpowiedzieć sobie na bardzo ważne pytanie. Mianowicie czy coś, czego nie ma, może jednocześnie być?
 
A ja Wam mówię, że to wina Tuska i Niemców. Zhackowali forum i zadowoleni. Pewnie w ten sposób próbują się dobrać do naszych zasobów gazu łupkowego. Właśnie prezes mówił o tym przed chwilą na TVN24.
 
Żarty Żartami, ale jednak już dawno Hollywood powinien się zabrać za ekranizację Sagi... może jakaś petycja?;]
 
dazz007 said:
Żarty Żartami, ale jednak już dawno Hollywood powinien się zabrać za ekranizację Sagi... może jakaś petycja?;]
byłem już pomysłodawcą tej petycji , nawet zrobiłem petycję , ale nie wiedziałem jak z kontaktować się Hollywood ...
na stronie HBO jest niby kontakt , ale i tak by to olali bo tą są po prostu rzecznicy a nie władze stacji.
Daję sobie rękę uciąć , ze ci z HBO nie maja pojęcia co to wiedźmin .
 
A tak w sferze marzeń, to w roli Jaskra widziałbym Deppa. Szkoda, że żart, a do tego kiepski, Nicolas jako Geralt... toż to by była porażka.

Staramy się dbać o nasz język ojczysty.
Undomiel
 
Zorianpl said:
Nicolas jako Geralt... toż to by była porażka.
Jeszcze można w roli białego z długimi włosami obsadzić łysego czarnoskórego:
http://www.filmweb.pl/film/Kane+%26+Lynch-2013-433989
 
A to będzie parodia filmu o Wiedźminie?

Już jeden mamy. Bardzo dobry.

W końcu na jego podstawie zrobili grę. A potem jakiś pismak napisał książkę na podstawie gry... no co za typ... jakby sam nie mógł wymyślić czegoś nowego. Tak samo widziałam książki o Mass Effect.

Żałosne.
 
Acki989 said:
A ja jakoś w czarnych kolorach bym widział nakręcenie całej sagi przez Hollywood .
Ja też. Dostalibyśmy pewnie produkt wypchany do granic możliwości efektami specjalnymi, i odbiegający drastycznie od pierwowzoru książkowego... -.-
 
Acki989 said:
A ja jakoś w czarnych kolorach bym widział nakręcenie całej sagi przez Hollywood .
A jak było z " pachnidłem " ?
Autor książki nie chciał żeby to było robione przez amerykanów i zrobili to europejczycy i wyszło dobrze.
 
Migotka said:
Powinni wysłać przetłumaczone książki do HBO i Petera Jacksona. Są szanse, że wyszłoby znośnie.
Nie cała saga została przetłumaczona ( chyba tylko opowiadania i jeden tom) podobno jeszcze to tłumaczenie jest średnie bez polotu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom