Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/911-wiedzmin-przetlumaczony-na-angielski/page__st__40
następny temat do odkopania.....
 
Durnie!

Lepiej niech przyślą nam swoje pieniądze, a my już to sami nakręcimy, z głową. Ja mogę grać wszystkie role.
 
Oj się najadłem wstydu przez głupią literówkę, no nic. Wczoraj oglądałem jakiś film z Mattem Damonem i to właśnie jego widziałbym w roli Wiedźmina. Fajnie by było, gdyby ekipa od Władcy Pierścieni zabrała się teraz za Wiedźmina.
 
Kartofel Damon w roli Gerwata? Hoho, dość zaskakująca propozycja :D Znaczy ja tam chłopaka lubię - a serię Bourne'a uwielbiam, ale żeby go do machania mieczykiem pchać, to jakoś tak... dziwnie.
 
Hugh Jackman. :D Jak podołał machaniu pazurkami w X-ach, da radę mieczykowi. I mordkę ma wystarczająco straszną, jak go "zrobić" na złego. ^^
 
Ale Jackman jest za ładny... a Geralt wszak szpetny był, tylko miał 'to coś' ;)
Nie widzę wśród aktorów nikogo, kto by mógł sprostać temu warunkowi.
 
Ale Jackman jest za ładny... a Geralt wszak szpetny był, tylko miał 'to coś'
Nie widzę wśród aktorów z Hollywood nikogo, kto by mógł sprostać temu warunkowi.

Poprawiłem to za Ciebie. Ja widziałbym Mortensena, ale niestety jego gęba będzie się kojarzyć tylko z jedną postacią i to go skreśla.
 
Nie poprawiaj mnie, ja nie widzę wśród aktorów nigdzie :D
Viggo jest dość przystojny i też odpada.

Młody Eastwood - może i mógłby być.
 
Mnie tam się nie kojarzy :p Ostatnio bardzo spodobała mi się jego kreacja we "wschodnich obietnicach", całkiem wiarygodne :D
A skoro przy skandynawach jesteśmy - może Mads Mikkelsen? Ktoś wcześniej już podawał jego kandydaturę.
 
@und
No ale moment. Geralt z gry też jest dość przystojny(chyba). To raczej nie ma być paskudna postać(wówczas wziąłbym Jeana Reno), a charakterystyczna.
 
Proszę, tylko nie Reno! O.O Viggo jest ZNACZNIE bardziej przystojny niż każda ilość Jacksona. :p
Poza tym, przecież jest coś takiego jak charakteryzacja...

Geralt z gry jest przystojny, to fakt, ale undomiel ma rację, w kanonie jest brzydki jak noc i tylko ma... "zwierzęcy magnetyzm" czy coś. ^^
 
W książkach można opisać wszystko, nawet kolor który nie istnieje. Problem w tym, ze w kinie pracują oczy i raczej nie ma takich ludzi brzydkich, ale o "zwierzęcym magnetyzmie";) A skoro w grze to nie raziło..

EDIT: Co Ty chcesz od Reno? Ja go polubiłem z tego francuskiego filmu o wilkach(zapomniałem tytułu), no i z "Gości gości", chociaż to był raczej popis Claviera.
 
Palimpsest said:
i raczej nie ma takich ludzi brzydkich, ale o "zwierzęcym magnetyzmie";) A skoro w grze to nie raziło..
Nawet nie wiesz, jak bardzo jesteś w błędzie. Nawet AFK znam ludzi (panów konkretnie, bo na temat kobiet wypowiadać jest mi się dość ciężko), których na podstawie zdjęcia bym skreśliła bez mrugnięcia okiem, a na żywo miękną kolana. ^^

Tylko problem jest taki, że aktorów ogólnie robi się na ładne buzie, więc nie wiemy jak by wyglądali bez tego całego... pudru czy czegoś (wybaczcie, ale zupełnie się nie znam).
 
Nawet nie wiesz, jak bardzo jesteś w błędzie. Nawet AFK znam ludzi (panów konkretnie, bo na temat kobiet wypowiadać jest mi się dość ciężko), których na podstawie zdjęcia bym skreśliła bez mrugnięcia okiem, a na żywo miękną kolana. ^^

Czyli chodzi o jakiś wewnętrzną siłę witalną;) nie o powierzchowność, ale nie wiem czy und też o to chodziło;) Jednak w takim wypadku Reno byłby jak znalazł:p
 
A co Matt Damon jest przystojny ? Nie wiem, mi się kojarzy, jak Szypek też i nazwał, z kartoflem. Do tego parę blizn zarzucić i by poszło :p
 
Jackman mi nawet pasuje, na moje oko w pierwszej lidze przystojniaków to nie stoi, a można go zawsze oszpecić. Tylko za dużo mięśni jakoś ma ostatnio.
Odmawiam oglądania Damona w roili Geralta. On ma coś takiego z twarzą, co na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie, że do orłów intelektu nie należy ;)
 

Dziękuje, do widzenia.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom