Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
Mnie również proszę dopisać do Evy :)
Ale tak się zastanawiam dlaczego nikt nie typuje do żadnej roli żadnego polskiego aktora? Nie przydałby się w obsadzie jakiś swojski akcent? Przecież kilku by się znalazło, a koszty byłyby też trochę mniejsze. Myślę m.in. o roli Velerada, którego natura wydawała mi się zawsze taka dość "nasza". W książce nie jest dokładnie opisany, ale wyobrażałem go sobie jako ok.50 letniego dostatniego, ale jednocześnie prostego w obyczajach mężczyznę. Moim zdaniem Stuhr, Gajos czy Grabowski dobrze by się odnaleźli w takiej roli. A jeszcze kilku by się pewnie znalazło. Chyba problemem nie jest bariera językowa? :p
 
@kuba_21

Nie kojarzę zbyt wielu (jeśli w ogóle) polskich aktorów posługujących się bezbłędną angielszczyzną. Nie ma też chyba we Wiedźminie dużego zapotrzebowania na "akcenty". W jakiejś drugoplanowej roli można by polskiego aktora umieścić. Według mnie dużo ciekawszym smaczkiem byłoby umieszczenie w filmie aktora polskiego pochodzenia. Taka Yvonne Strahovski mogłaby śmiało zagrać Enid na ten przykład.
 
Last edited:

Eva Green nawet by mogła być, jeśli jest na tyle dobrą aktorką (chyba nie oglądałem z nią żadnego filmu). A jeśli nie ona, to myślę że dla Yen będzie z pewnością o wiele łatwiej znaleźć kogoś odpowiedniego niż dla Geralta.

Pytanie ile średnio taka Eva bierze kasy za rolę pierwszo / drugoplanową :p
 
Mi ostatnio chodzi po głowie kto mógł by zagrać Velerada . Podeszła mi się myśl , że idealnie pasuje do tej roli Bob Odenkirk ! Cyniczny z poczuciem humoru z idealną charakteryzacją by zagrał świetnie !
 
Ja do roli Ciri widzę tylko jedną kandydatkę:
E.Watson
 
Last edited:
Tak mnie przed chwilą naszła myśl, że jeden polski aktor by nawet wizerunkowo pasował do roli Geralta....
Dorociński
 
Mam nadzieję, że jeśli powstanie później ten serial to Geralt na końcu serialowej sagi pozostanie z Triss, inaczej wróżę nielichą klapę:p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom