Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
Niektórzy to chyba serio oczekują drugiego przyjścia mesjasza i wyprzedzenia Skazanych na Shawshank jako najlepszy film wszechczasów...
Niektórzy oczekiwali po prostu dobrego / niezłego filmu, a dostali podobno średniaka. Po Marvelu w sumie i tak nikt niczego fantastycznego się nie spodziewa :p Nie szalej z tymi skrajnościami.

BTW. Skazani na Shawshank to bez wątpienia jeden z moich ulubionych filmów (o ile nie ulubiony), ale skąd wniosek, że jest to najlepszy film wszechczasów? I co mają oceny na portalach oraz zarobki do tego czy film jest dobry, czy nie?
 
Niektórzy oczekiwali po prostu dobrego / niezłego filmu, a dostali podobno średniaka. Po Marvelu w sumie i tak nikt niczego fantastycznego się nie spodziewa
Po bohaterach Marvela, czy po Marvel Studios? Bo nie oni robili tą produkcję.

Film jest przede wszystkim inny, niż większość superbohaterskich ekranizacji i to wynika nie tylko z tego, że ma kategorię R.
Zresztą gdzie w sieć nie spojrzeć, Deadpool ma same dobre recenzje (co owszem, niekoniecznie musi o czymś świadczyć), więc nie wiem skąd to "podobno".
 
Po bohaterach Marvela, czy po Marvel Studios? Bo nie oni robili tą produkcję.
Faktycznie. Chodziło mi o studio filmowe Marvela, myślałem że to także ich dziecko. Teraz już wiem czemu nie wrzucali loga Marvela w każde możliwe miejsce związane z Deadpoolem :p

Film jest przede wszystkim inny, niż większość superbohaterskich ekranizacji i to wynika nie tylko z tego, że ma kategorię R.
Postać Deadpoola jest mi jako tako znana, więc wiem czego się spodziewać. Mam tylko nadzieję, że film sam w sobie będzie się oglądało chociaż w połowie tak dobrze jak Kick-Ass, który jest utrzymany w podobnej konwencji a który bardzo mi się podobał. Jak niewiele filmów o superbohaterach.
 
Last edited:
Średnia ocen Kick-Ass - 6,6/10. Czyli ogólnie nie chodzi o średnią ocen, nie chodzi o zyski, po prostu ty jeden uznasz, czy film jest dobry ;) Oook.
 
@Nars Dopisz Tatiane Maslany jako Yennefer,

 
@froget67 Patrzę na fotkę i mówię sobie: Kurczę, pasowałaby. Ale później obejrzałem ten filmik i już kompletnie jej nie widzę w tej roli (mam na myśli głównie wygląd).


Średnia ocen Kick-Ass - 6,6/10. Czyli ogólnie nie chodzi o średnią ocen, nie chodzi o zyski, po prostu ty jeden uznasz, czy film jest dobry ;) Oook.
Tu już kompletnie nie wiem, do czego pijesz. Napisałem, że mam nadzieję, że Deadpool będzie chociaż w połowie tak dobrze mi się oglądało jak Kick-Ass.

Zareagowałeś tak, jakbym stwierdził, że Kick-Ass to film dobry bo ja tak twierdzę i słaby Deadpool, którego nie oglądałem, powinien się na nim wzorować. Może to jakieś zakłócenia w czasoprzestrzeni :p
 
Last edited:
Po orphan black sądzę że dała by radę na pewno, jestem przekonany, ona po prostu ma talent.

@adventus.991 wszystko "kwestia włosów" i fryzury, może wygladać jak niemal Yennefer, albo zgoła odmiennie, ja tam bardziej patrzę na nią przez pryzmat udźwignięcia roli, dla niektórych Yena to taka "uber-bitch", da radę.
 
Last edited:
Ja słyszałem że Deadpool jest średnim filmem, ale mistrzowsko przedstawił DP, każda opinia o roli Ryana Reynolds w tym filmie była pochlebna, ludzie kiedyś mówili że Robert Downey Jr, jest Tonym Starkiem, i to samo spotkało Ryana, i to jest jak dla mnie najważniejsza rzecz w całym filmie, fabułą może niedomagać, efekty specjalne, nie koniecznie są uberspecjalne, ale samo zaangażowanie,znajomość odgrywanej postaci,ten specyficzny humor, po prostu robi film.
 
Deadpool dobrym filmem jest i oby równie dobrym był Wiedźmin Bagińskiego. Opinie ludzi narzekających na obraz, którego nawet nie widzieli (ale coś tam słyszeli) można wsadzić w przysłowiową "d".

P.S. Nie za bardzo schodzimy z tematu?
 
Eva Green tym trailerem potwierdziła że byłaby z niej naprawdę dobra Yennefer :p

Tylko dlatego, że się w jakiegoś sokoła* przemieniła?

Yennefer, z tego co pamiętam, chyba nie miała zdolności polimorfi. Ale pomijając ten fakt Eva Green jak najbardziej na Yen by się nadawała jednak niekoniecznie z tymi włosami (zbyt krótkie i za mało faliste).

*wybaczcie jak pokręciłem ale zupełnie nie znam się na ptakach
 

Attachments

  • Josh-Holloway-21.jpg
    Josh-Holloway-21.jpg
    179.2 KB · Views: 23
  • MV5BMTk5NTQ2NjMzNl5BMl5BanBnXkFtZTYwOTExMzY1._V1_UY317_CR1,0,214,317_AL_.jpg
    MV5BMTk5NTQ2NjMzNl5BMl5BanBnXkFtZTYwOTExMzY1._V1_UY317_CR1,0,214,317_AL_.jpg
    14.6 KB · Views: 40
  • 1391444_5.jpeg
    1391444_5.jpeg
    10.5 KB · Views: 24
Last edited:
Ale jak to możliwe, że oni już obsadzili Ciri, skoro ten film ma być oparty na opowiadaniach, gdzie Ciri nie jest w ogóle wspomniana? Dla mnie to podważa wiarygodność tej plotki.
 
Nie mówię, że tak nie będzie (a nawet aprobowałbym ten wybór), ale warto pamiętać, że ze względu na to, jak łatwo dodać dane na IMDb, nigdy-przenigdy nie powinno się używać tej bazy danych jako jedynego źródła informacji.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom