Elden Ring - gra From Software i George'a R. R. Martina

+
Za bardzo zalatuje mi to Soulsami, tyle, że na koniach. Niektóre lokacje, pancerze czy przeciwnicy przypominają wprost tych z serii Dark Souls, a jedna lokacja przypomina Anor Londo. Spodziewałem, że nieco bardziej to się będzie różnić od Soulsów, jako, iż zatrudnili Martina i w ogóle. Ale nie narzekam.
 
Ciekaw jestem czy otwarty świat wystarczy, by odpowiednio odświeżyć formułę Dark Souls, bo nie oszukujmy się, to jest Dark Souls we wszystkim poza nazwą.
 
W końcu coś pokazali ;) Wygląda ciekawie, widać będzie sporo opcji na przejście gry. Sam świat też jeśli będzie odpowiednio wypełniony może posłużyć na wiele godzin gry. Poza tym co tu dużo mówić to dalej Dark Souls tyle, że wzbogacone o kilka nowości : ) Czuć tutaj trochę Sekiro i Demon's Souls. :p
 
Są już filmiki z zamkniętych testów ;)

Wygląda, że będą to kolejne Dark Soulsy tylko pod inną nazwą :p Interfejs przypomina ten znany z remake Demon's Souls :)
 
Last edited:
Trochę o finalnej wersji i zmianach jakie nastąpiły od czasu testów sieciowych ;)

Miałem brać na PS4 ale chyba jednak wleci wersja PC bo będzie znacznie ładniej i przede wszystkim płynniej ;)
 
Chyba zaorane.

Screenshot_1233.png
 
@NavySky: Widziałem już kilka takich przypadków, że przed premierą gra miała wysokie oceny, a po premierze poleciała w dół.
 
Zapowiada się gra roku bez dwóch zdań ;) Byle do piątku :cool:
Post automatically merged:

Jeszcze czegoś takiego nie widziałem :oops:
 
Last edited:
Top Bottom