Emotikony na wiedźmińskie forum - Konkurs

+
SMiki55 said:
Przykro mi, ale one wyglądają identycznie...

BTW: Miało być przezroczyste tło. I obrazek miał być wysłany pocztą, nie na forum...
Właśnie o to mi chodziło, że niby Geralt nie okazuje uczuć XD a w konkursie i tak nie biorę udziału.
 
SMiki55 said:
Przykro mi, ale one wyglądają identycznie...
[...]
Jakoś nie kojarzę twarzy Geralta wyrażającej jakiekolwiek uczucia. No, może wściekłość na trajlerze z "trójki", jak paliła się wioska. Przykład Andersona jest doskonały.

Cóż, bierzmy udział w konkursie, bo nagrody są zajefajne. Choć dla mnie jest to jedyna motywacja biorąc pod uwagę fakt, że podrzucone powyżej przykłady zebrane na szybko w grach są bardzo trudne do interpretacji - nie bardzo wiadomo, jaki nastrój miała by wyrażać lub jakie "przesłanie" nieść każda z nich. Rysowane, stylizowane pod grę byłyby znacznie lepsze.

Ed.
Próbowałem coś sensownego znaleźć, ale to walka z wiatrakami. Wszystkie "złapane" przeze mnie frapsem emoticonki wyglądają drętwo i do kitu. Odpadam, o koszulkę powalczę kiedy indziej.
 
W dwójce wiedźmin miał fajną minę jak go coś zdziwiło, podnosił wtedy brwi, sprawiając że te ciemne oczodoły się powiększały, wyglądał wtedy przekomicznie ;p
 
Piciamon said:
W dwójce wiedźmin miał fajną minę jak go coś zdziwiło, podnosił wtedy brwi, sprawiając że te ciemne oczodoły się powiększały, wyglądał wtedy przekomicznie ;p
A nie robił takiej miny gdy był rozbawiony?
 
Chyba kiedy z czegoś drwił ale kiedy ktoś mówił coś niesamowitego to na pewno wtedy też taką minę miał.
 
Nie lada wyzwanie: wyłapać z gry z taką mimiką twarze nadające się na emoticonki...
Mission impossible. Niemniej liczę na kilku zdolnych i cierpliwych Łowczych. Sam ciekaw jestem wyników.

Sam nie szukam, bo brak mi motywacji. Najzwyczajniej w świecie nie chcę, by emotki używane w nowej wersji forum miały taki "niewyraźny" wyraz.
Mowa ciała postaci w Wiedźminie 2 uzupełnia braki w takim stopniu, że aż do teraz nie rzucało mi się w oczy to, że same twarze są praktycznie pokerowe.
 
Ciężkie zadanie, wykonalne, ale ciężkie. Po drugie, jakoś nie widzi mi się ten projekt. Pomysł Redzi mieli fajny, ale ciężko z wykonaniem czegoś porządnego.

Ja proponuję zrobić emoty stylizowane na wiedźmińskich bohaterów i będzie ok :)
 
Na interze jakoś nie mają problemu z formułą konkursu, trudno zatem, koszulki pewnie polecą za granicę, skoro tu na miejscu większość woli krytykować pomysł i poddawać własne.
 
Nie kazdy pomysl redow musi byc przyjmowany z oklaskami na stojaco. Doceniam inicjatywe, ale ja osobiscie i jak widze kilka innych osob rowniez, odbieram to jako nie do konca przemyslane. Mimika postaci z gry byla symboliczna i mocno drewniana, emocje odczytywalo sie glownie przez tresc wypowiedzi, postawe ciala, gestykulacje i muzyke. Geralt to moze nie Buster Keaton, ale niewiele mu brakuje. Emotikonki sa skondensowana, przerysowana, karykaturalna emocja. Od pierwszego rzutu okiem powinno byc wiadomo, co symbolizuja. Trzy owce dla kazdego, kto powie, na jakie emocje wskazuja przykladowe emotki w pierwszym poscie. Dodatkowo rozmiar ikonek sugeruje, ze sa raczej przeznaczone do telefonow, niektorzy lubia sobie wysylac takie potworki, bo uzywanie ich na forum doprowadziloby mnie do szalu. Oczywiscie mozna zmniejszyc, ale to spowoduje zacieranie szczegolow twarzy i jeszcze mniejsza rozpoznawalnosc.
Pozwolilem sobie na ten krytyczny komentarz nie z wrodzonego malkontenctwa, ale sprowokowany przez sugestie, ze powinnismy sie cieszyc albo milczec, skoro redom chcialo sie zorganizowac konkurs i oddac kilka koszulek.
 
Dzięki za Wasze sugestie - na pewno weźmiemy je pod uwagę przy kolejnych inicjatywach tego typu. W kolejnych miesiącach (w tym, jak i w przyszłym roku) będziemy organizować jeszcze wiele konkursów, więc mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

A na chwile obecną, zapraszam wszystkich, którym formuła obecnej zabawy podpasowała do powalczenia o koszulkę:)
 
MM360 said:
Dzięki za Wasze sugestie - na pewno weźmiemy je pod uwagę przy kolejnych inicjatywach tego typu. W kolejnych miesiącach (w tym, jak i w przyszłym roku) będziemy organizować jeszcze wiele konkursów, więc mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

A na chwile obecną, zapraszam wszystkich, którym formuła obecnej zabawy podpasowała do powalczenia o koszulkę:)/>

Jak będziecie robić jakiś konkurs w tym stylu

[media]http://www.youtube.com/watch?v=VNnJq5PWvzE[/media]

to na pewno koszulka będzie moja :)
 
undomiel9 said:
Na interze jakoś nie mają problemu z formułą konkursu, trudno zatem, koszulki pewnie polecą za granicę, skoro tu na miejscu większość woli krytykować pomysł i poddawać własne.
Und, więcej luzu :p konkurs fajny, przyjemny, każdy może wziąć w nim udział i powalczyć o nagrodę. Tylko, tak jak pisali poprzednicy, nie do końca wszystko się
 
Skoro wyłapane obrazki mają w sobie niewiele emocji to znaczy że trzeba je 'im' dorobić. Powykrzywiać odpowiednio buźki w programie do tego odpowiednim... :)/>

pst/ przy okazji witam Koleżanki i Kolegów, post 1.
Pozdrawiam.
 
Top Bottom