Enigmatyczne opisy instalacji patcha 1.3

+
Status
Not open for further replies.
Enigmatyczne opisy instalacji patcha 1.3

Przeglądając opisy patchowania zauważyłem że podaję się stopniową metodę patchowania wszystkim poprawkami po kolei do 1.3 czy patchowanie prosto z 1.0 do 1.3 jest poprawne?
 
Zapytam o jeszcze jedno, czy to możliwe żeby na win xp Wiedźmin 2 z patchem 1.3 działał gorzej niż z 1.1 przy najnowszych sterach do grafiki?
 
to w koncu "tak' czy "nie" :)

i w takim razie jesli spada przy 16:10; 5:4 ; 4:3
to w JAKIM nie spada?
 
1.0 -> 1.3
albo
1.0 -> 1.1 -> 1.2. -> 1.3

Nie spada w 16:9, bo ten format był natywnie wspierany i od początku nie miał pasków. Inne formaty miały paski, a teraz nie mają, stąd karta graficzna musi wygenerować 'większy' obraz. Logiczne.
 
Czyli czeka mnie reinstal i patch do wersji 1.2 jesli chce komfortowo grac?

Jest tylko jeden problem, patch 1.1 nie chce mi się instalować a nie ma patcha 1.0-> 1.2

Przed formatem 1.1 się instalował ;/
 
A jak 1.3 nie chce się instalować i wyskakuje błąd że jest za mało miejsca na dysku ? Instaluje się normalnie wypakowanie , instalowanie i przy zamykanie wyskakuje błąd o braku miejsca na dysku.
Po przeinstalowaniu gry to samo, a na każdej partycji mam 20 GB+, jakieś porady ?
 
jakimś cudem zainstalowałem bo nowy patcher ściągało więc przeinstalowałem jeszcze raz i cud działa

EDIT
Zapomniałbym, zainstalowałem teraz na dysku C i działa, ale jak wcześniej instalowałem na pozostałych to była lipa, może komuś to pomoże
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom