Epilog Problem?

+
Epilog Problem?

Siemka, przechodząc Wiedźmina po raz i-ty natknąłem się na nietypowy problem podczas Epilogu: Popioły Wyzimy. Mianowicie po pokonaniu, lub przekonaniu aby z nami nie walczył Zygfryd po rozmowie z królem przed wejściem do piwnic. Obojętnie co zrobię, jak zrobię kiedy zrobię. Ziomek z tej hatki nie wychodzi i nie mogę się dostać do tych piwnic, co mi się zdarzyło po raz pierwszy. Mogę podesłać save przed wjazdem do wyzimy albo po rozmowie z królem bezpośrednio przed rozmową z Zygfrydem. Natknęliście się na cos takiego ? Mieliście może już taki problem? piszcie...
 
Mi niestety to nie pomaga wczytywałem już nawet save ze starego dworzyszcza i co najlepsze problem ten pojawia się na dowolnym komputerze po przeniesieniu save.
 
Ale jesteś pewny, że idziesz w dobre miejsce? Czasem jest tak, że człowiekowi się coś pomyli, potem się zapętli i szuka problemu z złym miejscu. Sprawdź może dla pewności gameplaye na Youtube, jak to powinno wyglądać.

Jeśli faktycznie twój problem pozostanie, podrzuć save'a na forum.
 
Dobra problem rozwiązany, okazało się że brat zapomniał o zadaniu o odczarowniu / zabiciu Strzyg tylko od razu poszedł do Starego dworzyszcza i i dlatego się to bugowało. Wczytaliśmy przed, wykonaliśmy zadania i jest ok. Dzięki za pomoc.

Edit: sorki za podwójny post dopiero później zauważyłem że napisałem jako ostatni :) można go scalić. i zamknąć temat bo rozwiązany problem
 
Top Bottom