ER prośba o mirror

+
Status
Not open for further replies.
ER prośba o mirror

Jako stary user pozwolę sobie naśmiecić, bardzo proszę o link do update ER innego niż na ściagnij.pl bo pół dnia próbuję z tamtąd pobrać i jakoś mi się nie udaje. Z góry dzięki
 

Jimp

Forum veteran
ER to dość duży plik , raczej nigdzie więcej go nie ma . Możesz spróbować jakiegoś torrenta albo czekać kiedy sciągnij.pl naprawi serwer .
 
Moje GG to 2660959 prześlę Ci torrentem, o ile interesuje Cię ssanie tego przez całą noc (bo więcej uploadu jak 100 kbps Ci nie dam, żeby sobie nie zblokować połączenia)Tylko napisz, że to Ty, bo nie odpowiadam na liczne wiadomości moich fanów.
 
Drong said:
Moje GG to 2660959 prześlę Ci torrentem, o ile interesuje Cię ssanie tego przez całą noc (bo więcej uploadu jak 100 kbps Ci nie dam, żeby sobie nie zblokować połączenia)Tylko napisz, że to Ty, bo nie odpowiadam na liczne wiadomości moich fanów.
dzięki piękne, no ale całą noc nie chcę mieć komputera włączonego, bo nie lubię tak spać;)
 
udało mi się pobrać, ale powiem szczerze że jest to dość śmieszne - gra z tak wielkimi ambicjami, patch który został rozpromowany w sposób wręcz niesamowity (i słusznie) a hosting g**no warty. CDPR stać na pewno na własny serwer który by to uciągnął, bo ze sciagnij.pl udało mi sie pobrać ER dopiero za trzecim razem. A transfer wahał się nawet do poniżej 70kb/s, dopiero późno w nocy udało się to w miarę normalnie ściągnąć. Zresztą wystarczy popatrzeć na komentarze, CDPR nieco się kompromituje. Pozdr.
 
MadYarpen said:
udało mi się pobrać, ale powiem szczerze że jest to dość śmieszne - gra z tak wielkimi ambicjami, patch który został rozpromowany w sposób wręcz niesamowity (i słusznie) a hosting g**no warty. CDPR stać na pewno na własny serwer który by to uciągnął, bo ze sciagnij.pl udało mi sie pobrać ER dopiero za trzecim razem. A transfer wahał się nawet do poniżej 70kb/s, dopiero późno w nocy udało się to w miarę normalnie ściągnąć. Zresztą wystarczy popatrzeć na komentarze, CDPR nieco się kompromituje. Pozdr.
To Ty nie wiesz co się działo w dniu wydania ER? :D
 
MadYarpen said:
wtedy jakoś poszło, nie pamiętam. W każdym razie nie tak powinno to wyglądać.
No cóż, nie od razu Rzym zbudowano. Wielka polska produkcja, wyszła elegancko, no ale były bugi, były długie loadingi, kiepscy partnerzy... Ja ubolewam nad tym, że ER nie zostało udostępnione również przez torrenty - najwyraźniej REDzi uważają, że wspierając technologię torrent, wspierają też piractwo; może też nie znaleźli niepirackiego trackera xD
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom