Errata i FAQ do Gry Przygodowej - temat aktualizowany

+
Status
Not open for further replies.
Errata i FAQ do Gry Przygodowej - temat aktualizowany

Wiedźmin Gra Przygodowa niestety został wydany z masą błędów, nieścisłości i niedoróbek. Cały czas zgłaszacie problemy, na które trafiacie podczas obcowania z tym tytułem, a ekipa pracuje nad poprawkami, mogą one jednak zaginąć w trakcie żywiołowych dyskusji i/lub zostać rozrzucone po różnych tematach. Wszelkie erraty i odpowiedzi na nurtujące pytania powinny zatem znajdować się w jednym miejscu na co uwagę słusznie zwrócił @kpt_wlodzimierz w jednym ze swoich postów. Po konsultacjach uznaliśmy, że rozsądnie będzie założyć dedykowany, przyklejony temat, który będzie na bieżąco uzupełniany tworząc coś w rodzaju erraty i FAQ w jednym.

Aby zachować przejrzystość informacji, temat pozostanie zamknięty gdyż nie ma co się oszukiwać, szybko zaroiłoby się tu od komentarzy, pytań i wszelkiej maści spamu ;) Ciężko byłoby to utrzymać w ryzach, a tym samym bycie na bieżąco z aktualizacjami zostałoby mocno utrudnione. Będę się starał zbierać istotne rzeczy i umieszczać tutaj ułożone w odpowiedni sposób tak aby każdy w miarę szybko znalazł to czego potrzebuje. Komentarze piszcie w tyn temacie, zachęcam was też do wysyłania do mnie PW jeśli znajdziecie coś co warto tutaj umieścić np. nową wersję erraty lub jakieś sensowne rozwiązanie konkretnego problemu, które mi umknęły ;)

Na pierwszy ogień idzie pierwsza errata z dnia 09.12.2014 -> CLICK
Poprawki dotyczą następujących rzeczy:

1) Karty zadań - Ostatnie życzenie, Wij z Mariboru, Odszczepieniec, Porozumienie na Belleteyn;
2) Żetony potworów - Troll, Szubrawiec, Banda złodziei;
3) Tor wsparcia;

---

Przydatne linki:

Skrócona instrukcja
Pełna instrukcja
Film instruktażowy po angielsku
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom