Evelyn i Judy

+
Witam,
Na wstępie chciałem zaznaczyć, że jestem dopiero w trakcie gry i nie dotarłem jeszcze do końca. Ale mam pytanie do społeczności.
Obecnie jestem na etapie zadania Pizza party - czekam na telefon od Judy. I na obecnym etapie mam takie wrażenie, że Evelyn i Judy nie były tylko przyjaciółkami, jak to określono na wiki (https://cyberpunk.fandom.com/pl/wiki/Judy_Alvarez), ale łączyło je coś więcej, być może były kochankami. Czy ktoś ma podobne odczucia?
Wydaje mi się, że w barze można podsłuchać jak koleżanki dziwią się dlaczego jeszcze nie pozbyto się Judy (piszę z pamięci więc mogłem coś pomieszać). W odpowiedzi słychać, że ma ona jakieś "plecy". Dodatkowo fakt opieki nad Evelyn i zorganizowanie jej miejsca na kolumbarium. Być może jest to nadinterpretacja, ale czy ktoś ma podobnie?
 
W grze nic nie zostało stwierdzone definitywnie. Wiadomo tylko, że były blisko. Wszystko zależy od Twojej interpretacji, czy były przyjaciółkami, eksami, kochankami, czy zwyczajnie wzajemnie się o siebie troszczyły. Innymi słowy, to Ty determinujesz rodzaj relacji jaki miały na podstawie tego co zobaczyłeś/usłyszałeś/przeczytałeś. Przynajmniej do chwili gdy jakieś oficjalne źródło doprecyzuje i zdefiniuje ich relację.
 
Top Bottom