EVENT ŚWIĄTECZNY

+
Czy może ktoś mi wytłumaczyć czemu po otwarciu prezentów nic nie dostaje? Odblokowałem tylko dwie nagrody, a teraz nic z tego nie dostaje.
 

Lexor

Forum veteran
Porównywałeś ilość surowców przed i po? Bo z tego co czytałem komunikatu może nie być ale ilość rośnie.
 
Porównywałeś ilość surowców przed i po? Bo z tego co czytałem komunikatu może nie być ale ilość rośnie.
Porównywałem i bez zmian. Możliwe że to jakiś bug ale trochę to irytujące bo otworzyłem już 3 prezenty i żadnych nagród
 
Porównywałem i bez zmian. Możliwe że to jakiś bug ale trochę to irytujące bo otworzyłem już 3 prezenty i żadnych nagród
Dlatego ja odczekam jeszcze z dzień czy dwa i zobaczę czy jeszcze będą takie problemy. Bo szkoda znów czegoś nie dostać xD
 
Dlatego ja odczekam jeszcze z dzień czy dwa i zobaczę czy jeszcze będą takie problemy. Bo szkoda znów czegoś nie dostać xD
Też tak zrobię bo na początku sobie myślę a może coś nie wczytało a tutaj takie coś.
 
Zostawcie u sklepa jedną nieotwartą beczkę, wtedy przy otworzeniu prezentu zawsze pojawi się informacja co otrzymaliście ;)
 
Top Bottom