f.lux / windows night mode

+
Cześć, mam problem z używaniem programu f.lux czy też wbudowanej funkcji systemu Windows 10 "Wyświetlanie nocne" - po uruchomieniu gry filtr światła niebieskiego jest ignorowany, co przeszkadza w rozgrywce np. w nocy, gdy światło niebieskie potrafi znacznie zmęczyć oczy. Czy jest jakaś możliwość pominięcia tej blokady? Dodam, że czasami gra uruchamia się z aktywnym filtrem światła niebieskiego, lecz nie mogę rozgryźć czy to przypadek czy jakaś zależność.
 
Cześć, mam problem z używaniem programu f.lux czy też wbudowanej funkcji systemu Windows 10 "Wyświetlanie nocne" - po uruchomieniu gry filtr światła niebieskiego jest ignorowany, co przeszkadza w rozgrywce np. w nocy, gdy światło niebieskie potrafi znacznie zmęczyć oczy. Czy jest jakaś możliwość pominięcia tej blokady? Dodam, że czasami gra uruchamia się z aktywnym filtrem światła niebieskiego, lecz nie mogę rozgryźć czy to przypadek czy jakaś zależność.
Też czasem włącza mi się Wiedźmin 3 z włączonym filtrem.
Ten filtr powinien się wyłączać gdy uruchamiana jest gra ale niestety nie zawsze tak jest. Żeby go wyłączyć z poziomu gry wejdź w ustawienia Gammy i poruszaj suwakiem.
 
@AndrewXRW miałem raczej na myśli jak aktywować f.lux w grze, ale już to rozgryzłem - wystarczy w ustawieniach zmienić tryb wyświetlania gry na "w oknie bez ramek". A więc w menu gry wybieramy opcje - ustawienia wideo - grafika - sposób wyświetlania gry: "wyświetlanie w oknie bez ramek".
Temat do zamknięcia.
 
Top Bottom