Fable

+
Fable

A, przeniosłam do nowego tematu, bo się zaczęliście rozpisywać ;).
zi3lona


A to widzieliście
Fable było beznadziejną grą. A ta wersja HD nie wnosi nic nowego. W dodatku nie wygląda lepiej niż zwykłe Fable w wysokich ustawieniach na PC.
 
Last edited by a moderator:
Ja akurat bardzo sobie cenię Fable, szczególnie pierwszą część. Pamiętam, jak wyszła na PC - graliśmy w to całymi godzinami. Fakt, seria ma bardzo specyficzne (angielskie) poczucie humoru, ale warto dać jej szansę. Oczywiście "odświeżonej" wersji nie kupię, jednak jeżeli ktoś w to jeszcze nie grał, to ma teraz niezłą okazję, żeby nadrobić zaległości.
 
Fable było beznadziejną grą. A ta wersja HD nie wnosi nic nowego. W dodatku nie wygląda lepiej niż zwykłe Fable w wysokich ustawieniach na PC.
Veto. Odpaliłem Fable (nie wiedząc o grze zupełnie nic), a skończyłem rano jak mi słońce zaświeciło w monitor - to była magiczna przygoda. Dwójka i trójka faktycznie są marne, ale jedynka... Grałbym w HD, ale chyba tylko na X'a jest.
 
Faktycznie za mocno pojechałem z tym beznadziejną. Było grą nietypową, nie dla każdego. Dość baśniową, nawet uroczą... w sumie nie było takie złe. Co nie zmienia faktu, że remake nie jest ładniejszy od jedynki na PC.
 
Osobiście najbardziej lubię (najdłużej grałem) pierwszą część Fable... jak dla mnie później seria powolnie się staczała.
 
Grałem we wszystkie dostępne części Fable na PC (czyli Fable: Zapomniane Opowieści oraz Fable 3) i nigdy nie zapomnę chwil spędzonych z pierwszą częścią tej serii. ;) Był to chyba mój pierwszy rasowy RPG. Przy trzeciej części nie było tak...niezwykle. W Zapomnianych Opowieściach spędziłem setki godzin, także po zakończeniu głównego wątku fabularnego. Szkoda, że odświeżona wersja nie trafi raczej na PC'ta, ale chyba i tak nie mamy nic do stracenia.

Macie może jakieś niezapomniane chwilę spędzone przed tą serią?
Ja np. pamiętam jak przejmowałem niemal wszystkie nieruchomości w całych miastach, a później wynajmowałem mieszkańcom i zbierałem masę czynszu :D
 
Top Bottom