Fabryka Dziwactw Wszelakich, czyli Hostile tworzy, pisze i rysuje, ale (jeszcze) nie śpiewa

+
Zoom jest domyślny, pewnie grasz z modem i się odzwyczaiłaś.

Właśnie głównie dlatego odinstalowałem wszelkie mody na kamerę - bo przestawał w nich działać automatyczny zoom w pomieszczeniach i przy używaniu zmysłów, a lubiłem go (no i ogólnie były niewygodne :p).
 
Nie gram na modach. Odzwyczaiłam się normalnie przez niegranie. Ale i mój Wiesław długo nie działał, ponieważ trochę się foszył. Na szczęście mu przeszło i mam zamiar stracony czas nadrobić. I już @Hostile ' owi nie spamuję.
 
Właśnie głównie dlatego odinstalowałem wszelkie mody na kamerę - bo przestawał w nich działać automatyczny zoom w pomieszczeniach i przy używaniu zmysłów, a lubiłem go (no i ogólnie były niewygodne :p).
Widać, że przespałeś postępy sceny moderskiej :p

Od siebie polecę Immersive Cam, konfigurujesz kamerę pod właściwie każdą sytuację - począwszy od chodu, biegu i sprintu w czasie eksploracji pieszo, lub na grzbiecie konia przez to jak wygląda ona w pomieszczeniach, z łodzi czy w trakcie walki. Właściwie każda sytuacja, w której ta kamera się zmienia jest dostępna do modyfikacji z poziomu menu, gdzie i tak jednym kliknięciem możesz wybrać przygotowany preset, albo przywrócić domyślne ustawienia.

Ja gram z przybliżoną kamerą eksploracyjną z Geraltem nieco po lewej stronie ekranu - troszeczkę na wzór W1, dopiero przy sprincie się oddala, to samo konno. Z kolei zoom przy używaniu zmysłów wywaliłem. Możliwości jest sporo i obsługa naprawdę prosta.
 
Od siebie polecę Immersive Cam, konfigurujesz kamerę pod właściwie każdą sytuację - począwszy od chodu, biegu i sprintu w czasie eksploracji pieszo, lub na grzbiecie konia przez to jak wygląda ona w pomieszczeniach, z łodzi czy w trakcie walki. Właściwie każda sytuacja, w której ta kamera się zmienia jest dostępna do modyfikacji z poziomu menu, gdzie i tak jednym kliknięciem możesz wybrać przygotowany preset, albo przywrócić domyślne ustawienia.
Chyba pomyliłeś z Absolute Camera.
 
Hello, Hostajl kontratakuje! :p

Chciałem się pochwalić kolejnym wynalazkiem, który powstał naprędce w wyniku bezsensownego zakładu z HuntMocy (ej, właśnie, gdzie moja flaszka? :p), czyli planszą do tradycyjnego Kościanego Pokera :)






Dwa dni roboty, trochę ozdobników i bez problemu można sobie coś takiego samemu skonstruować :) Plansza zdążyła już przejść chrzest bojowy na naszym ostatnim krakowskim zlocie i ku mojemu zaskoczeniu sprawiła się świetnie, bo była praktycznie non-stop oblegana przez forumowych wiedźminomaniaków :p






Przy okazji, udało mi się wreszcie nabyć bluzę inspirowaną Arcymistrzowską Zbroją Kota od Jinxa i mogę teraz działać w wiejskim kospleju :p

 
Projekt planszy do kościanego pokera zacny i sama plansza już zaprawiona w bojach ;) (bluza również xD). Potwierdzam grało się na tym świetnie :). Dziękówa Host :hatsoff:
 
Last edited:
Top Bottom